فستیوال تبلیسوبا
فستیوال تبلیسوبا در تفلیس گرجستانReviewed by Shahin Qv on May 1Rating: 5.0فستیوال تبلیسوبا در تفلیس گرجستانیکی دیگر از مناسبت های کشور گرجستان، فستیوال تبلیسوبا می باشد. این فستیوال در واقع یکی از مهم ترین جشن های گرجستان محسوب می شود. این جشن زیبا به مناسبت بزرگداشت شهر تفلیس برگزار می شود. این جشن از اصلی ترین رویدادهای گرجستان می باشد که گردشگران فراوانی را از کشورهای مختلف به خود جذب می کند. افراد زیادی از سراسر جهان در این روز به تفلیس می آیند تا از این فستیوال بازدید کنند. یکی از مهم ترین رسوم این جشن، لباس های رنگارنگ الهام گرفته از طبیعت می باشد. این فستیوال برای اولین بار در سال 1979 میلادی برگزار شده است. مرکز برگزاری این جشن در تفلیس قدیم می باشد و هر ساله نیز این فستیوال در آن برگزار خواهد شد.

یکی دیگر از مناسبت های کشور گرجستان، فستیوال تبلیسوبا می باشد. این فستیوال در واقع یکی از مهم ترین جشن های گرجستان محسوب می شود. این جشن زیبا به مناسبت بزرگداشت شهر تفلیس برگزار می شود. این جشن از اصلی ترین رویدادهای گرجستان می باشد که گردشگران فراوانی را از کشورهای مختلف به خود جذب می کند. افراد زیادی از سراسر جهان در این روز به تفلیس می آیند تا از این فستیوال بازدید کنند. یکی از مهم ترین رسوم این جشن، لباس های رنگارنگ الهام گرفته از طبیعت می باشد. این فستیوال برای اولین بار در سال ۱۹۷۹ میلادی برگزار شده است. مرکز برگزاری این جشن در تفلیس قدیم می باشد و هر ساله نیز این فستیوال در آن برگزار خواهد شد.

در این فستیوال مردم به رقص و شادی با موسیقی گوش نواز و زیبای گرجی می پردازند. در این فستیوال همچنین ورزش های محلی نیز انجام می شود. با حضور در این فستیوال می توانید از غذاها و نوشیدنی های گرجی نهایت لذت را ببرید. اگر قصد سفر به گرجستان را دارید، پیشنهاد می کنیم که برنامه مسافرت خود را به گونه ای انجام دهید که بتوانید در این جشن زیبا حضور یابید. درست است که این جشن مختص شهر تفلیس است و برای بزرگداشت آن برگزار می شود؛ اما برای مردم دیگر شهرهای گرجستان نیز حائز اهمیت است.

مردم گرجستان افراد شادی هستند و جشن های فراوانی را در طول سال برگزار می کنند. در صورتی که علاقه دارید با دیگر جشن های و مناسبت های گرجستان نیز آشنا شوید، به بخش رویدادهای گرجستان مراجعه نمایید. در این بخش از وبلاگ کوجورجیا درباره تمامی جشن ها، فستیوال ها، مراسم ها و مناسبت های گرجستان شرح داده شده است.

 

تصاویر فستیوال تبلیسوبا در گرجستان

جشن تبلیسوبا

جشن تبلیسوبا در تفلیس گرجستان

 

جشن تبلیسوبا

جشن تبلیسوبا در تفلیس گرجستان

 

فستیوال تبلیسوبا

فستیوال تبلیسوبا در تفلیس گرجستان

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .