رویدادهای گرجستان

فستیوال رنگ ها در گرجستان

فستیوال رنگ ها

یکی دیگر از مناسبت های گرجستان که هر ساله برگزار می شود، فستیوال رنگ ها می باشد. این فستیوال یکی از رویداد ها و جشنواره های برتر گرجستان می باشد و سالانه موفق به جذب هزاران هزار گردشگر و توریست از سراسر جهان به کشور گرجستان می شود. این فستیوال معمولا در شهر تفلیس و در فضای باز برگزار می شود. در طول این جشنواره شاهد آدم هایی با لباس های رنگارنگ، صورت و بدن رنگ شده و هنرنمایی با رنگ در سراسر شهرهای گرجستان خواهید بود.

در فستیوال رنگ ها که همانطور که گفتیم معمولا در شهر در تفلیس برگزار می گردد، مردم گرجستان و گردشگران خارجی در کنار دریاچه لاک پشتی دور هم جمع می شوند. پس ار جمع شدن مردم و شروع مراسم، مردم نیز آغاز به پرتاپ پودرهای رنگی به سمت یکدیگر می کنند. هیجان این مراسم بسیار بالاست، میزان شادی و هیجان بالای این مراسم را می شد از صورت شرکت کنندگان و حضار فهمید.

فستیوال رنگ تفلیس در واقع همان فستیوال هولی در کشور هند است و از این کشور سرچشمه گرفته است. جشن هولی در کشور هند با آغاز بهار و در ماه مارس برگزار می شود. در این جشن طبق آئینی قدیمی مردم با پاشیدن آب و پودرهای رنگی  به سمت یکدیگر همراه با موسیقی و رقص به جشن و شادی می پردازند. همه مردم از پیر و جوان و زن و مرد در این جشن حاضر شده و معتقدند با آغاز بهار، خوبی بر بدی پیروز گشته است.

فستیوال رنگ گرجستان یک رویداد یک روزه می باشد، علاقه مندان به حضور در این مراسم از سراسر جهان برای بازدید از این فستیوال به تفلیس خواهند آمد. در آینده زمان برگزاری این فستیوال در سال ۲۰۱۹ در بخش رویدادهای گرجستان به اطلاع شما خواهد رسید.

 

تصاویر فستیوال رنگ ها در گرجستان

 

فستیوال رنگ ها

فستیوال رنگ ها در گرجستان

 

جشنواره رنگ ها

جشنواره رنگ ها در گرجستان

 

رنگ پاشی در تفلیس

مراسم رنگ پاشی در تفلیس

 

فستیوال رنگ

فستیوال رنگ در تفلیس گرجستان

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *