اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری به عنوان بهترین راه اخذ اقامت این کشور شناخته می شود و متقاضیان بسیار زیادی دارد. برای اخذ این نوع از اقامت گرجستان در آغاز به حداقل سیصد هزار لاری (تقریبا معادل دوازده هزار و پانصد دلار آمریکا) نیاز است. این مبلغ از سرمایه باید به صورت مستقیم در زمینه خاصی سپرده گذاری شود و همچنین صورت حساب های آن شفاف سازی شده باشد. لازم به ذکر است که دریافت اقامت با موجودی کمتر از این مقدار از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی صورت می گیرد.

گرجستان طی سالیان گذشته پیشرفت های چشمگیری در زمینه اقتصادی، تجاری و تکنولوژی داشته است و از این رو به عنوان یک کشور در حال توسعه شناخته می شود. موقعیت جغرافیایی مناسب، قرارگیری در قاره اروپا، نزدیک بودن به خاورمیانه و فرصت های تجاری طلایی کشور گرجستان را به یک مکان ایده آل برای اقامت و تجارت تبدیل کرده است. از میان دلایل عمده گرایش افراد به راه اندازی کسب و کار و تجارت در گرجستان می توان به سیاست درست و با ثبات این کشور و امکان راه اندازی کسب و کار و شرکت با هزینه پایین اشاره کرد.

اقامت سرمایه گذاری گرجستان

اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در گرجستان

اخذ اقامت کشور گرجستان با این روش مزیت های زیادی را به همراه دارد و ویژگی های فوق العاده ای دارد. دولت گرجستان برای افرادی که به منظور سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت می کنند، احترام خاصی قائل است. اگر قصد اخذ اقامت گرجستان را از این طریق دارید؛ پیشنهاد می کنیم که از خدمات مشاوره شرکت کوجورجیا استفاده نمایید. کارشناسان ما دارای تجربه و تخصص بالایی در انواع اقامت گرجستان هستند و آماده ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم به شما عزیزان می باشند.

امکانات مختلفی از جانب کشور گرجستان در اختیار افرادی که اقامت گرجستان را از طریق سرمایه گذاری دریافت می نمایند، قرار می گیرد. امکان استفاده از اطلاعات و داده های اتاق بازرگانی وزارت اقتصاد گرجستان جهت شناسایی فرصت های طلایی برای تجارت یکی از این امکانات می باشد. از دیگر امکاناتی که در اختیار اشخاص سرمایه گذار قرار خواهد گرفت می توان به امکان بررسی مشارکت برخی بانک های گرجستان در پروژه فرد سرمایه گذار، اعطای کارت اقامت پنج ساله و یا حتی واگذاری اقامت دائم گرجستان اشاره کرد. البته دریافت اقامت دائم و شهروندی گرجستان تنها در صورتی امکان پذیر است که سرمایه گذار از سابقه مدیریتی و سرمایه گذاری در اماکن دیگر برخوردار باشد. یا اینکه در مدت زمان مشخصی چندین سرمایه گذاری موفق را در گرجستان انجام داده باشد.