رویدادهای گرجستان

جشنواره پنیر قفقاز در گرجستان

جشنواره پنیر قفقاز

یکی از مناسبت های جالب کشور گرجستان جشنواره پنیر قفقاز می باشد. این جشن در نقاط مختلف جهان و در تمامی فصول برگزار می شود. این فستیوال در کشور گرجستان نیز برگزار می شود و انواع پنیرها در آن ارائه می شود. این جشنواره به منظور حمایت از کشاورزی و انجمن پنیر سازان در گرجستان برگزار شده و بیش از ۶۰ نوع پنیر از نقاط مختلف گرجستان جمع آوری شده و در آن به نمایش گذاشته می شود. افرادی که در این جشنواره حضور می یابند، می توانند انواع پنیر ها را تست کرده و سپس خریداری نمایند.

این فستیوال یکی از شادترین جشن های گرجستان و از رسم های گرجی است که هر ساله در این کشور برگزار می گردد. این جشنواره در تاریخ ۲۴ جولای میلادی (دوم مرداد ماه شمسی) در گرجستان برگزار می شود. انواع مختلف پنیر از قبیل پنیرهای خام طعم دار با توجه به استاندارد های یونسکو، پنیر تند گودا، انواع پنیرهای شور، شیرین، دودی و خامه ای، پنیر در عسل، گل، روغن، ادویه جات و شراب در این فستیوال ارائه می گردد. هدف از برگزاری این فستیوال رقابت با دیگر رقبای پنیر و افزایش لذت از این ماده دوست داشتنی است.

در صورتی که علاقه دارید در این جشنواره حضور یابید، در تاریخ ذکر شده به محل برگزاری آن مراجعه نمایید. محل برگزاری این فستیوال معمولا پارک ریکه در شهر تفلیس می باشد. علاوه بر این فستیوال، جشن ها و مراسم های مختلف دیگری در گرجستان برگزار می شود که یکی از دیگری جذاب تر هستند. جهت آشنایی با تمامی مناسبت ها و جشن های گرجستان به بخش رویدادهای گرجستان مراجعه نمایید.

 

تصاویر جشنواره پنیر قفقاز در گرجستان

جشنواره پنیر قفقاز

جشنواره پنیر قفقاز در گرجستان

 

فستیوال پنیر قفقاز

فستیوال پنیر قفقاز در گرجستان

 

فستیوال پنیر قفقاز

فستیوال پنیر قفقاز در گرجستان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *