رویدادهای گرجستان

نمایشگاه گردشگری گرجستان در سال ۲۰۱۹

نمایشگاه گردشگری گرجستان

به گزارش کوجورجیا، نمایشگاه گردشگری گرجستان در ماه می ۲۰۱۹، در محل نمایشگاه گرجستان (Expo Georgia) برگزار می شود. کشور گرجستان در این نمایشگاه که در تاریخ ۳ تا ۵ ماه می برگزار می گردد، میزبان گردشگران و توریست هایی از سراسر جهان خواهد بود.

نمایشگاه گردشگری گرجستان

نمایشگاه گردشگری گرجستان در تاریخ ۳ – ۵ می ۲۰۱۹

بازدیدکنندگان این رویداد نمایشگاهی با ۱۱ زمینه مختلف از قبیل مقصدهای جدید توریستی، جشنواره تخفیف، تمامی مناطق مختلف گرجستان در یک مکان، کارگاه ها و سمینارهای توریستی و سایر خدمات گردشگری پشتیبانی خواهند شد.

این رویداد نمایشگاهی در ۲ جهت B2C و B2B در مرکز نمایشگاهی گرجستان بر پا می شود. این نمایشگاه برای کسانی که علاقه مند به یافتن شرکت های جدید، خدمات، محصولات و ملاقات طولانی با همکاران هستند، بسیار مناسب است. بازدید از این نمایشگاه همچنین به کسانی که علاقه مند هستند که روندهای جدید جهان را کشف کنند و یا با پتانسیل گردشگری گرجستان آشنا شوند، به شدت پیشنهاد می شود.

این نمایشگاه سه روزه، در جمعه ۳ می آغاز می گردد و تا یکشنبه ۵ می ۲۰۱۹ ادامه خواهد یافت. گردشگرانی که درحال برنامه ریزی برای یافتن یک مسیر جدید برای مسافرت هستند، در این نمایشگاه قادر به خرید تورهای توریستی با تخفیف ویژه خواهند بود.

در یکی دیگر از بخش های ویژه و اختصاصی وبلاگ کوجورجیا، می توانید رویدادهای گرجستان را دنبال نمایید. در این قسمت از رویدادهای پیش رو در گرجستان از قبیل جشن ها، نمایشگاه ها، سمینارها و فستیوال های مختلف آگاه خواهید شد. همچنین می توانید در خبرنامه کوجورجیا در انتهای صفحه عضو شوید و این رویدادها را در ایمیل خود دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *