اخبار جدید گرجستان

افزایش ۱۲۴% گردشگران منطقه آجارا گرجستان

منطقه کوهستانی آجارا

به گزارش کوجورجیا، تعداد مسافران منطقه کوهستانی آجارای گرجستان (Mountainous Adjara) افزایش یافته است. طبق داده های سال گذشته، تعداد توریست ها و مسافرانی که از جاذبه های گردشگری و مناطق روستایی آجارا در سال ۲۰۱۸ دیدن و بازدید کرده اند ۲۴۴٫۴۷۸ نفر می باشد. این رقم نشان دهنده رشد ۱۲۴ درصدی تعداد مسافران کوهستان های آجارا، نسبت به سال ۲۰۱۷ است.

منطقه آجارا

افزایش تعداد گردشگران منطقه آجارا در گرجستان

شهر کبولیتی یکی از شهرهای گرجستان است. بیشترین تعداد مسافرانی که از این شهر بازدید کرده اند، در سال ۲۰۱۸ حدود ۱۰۷٫۷۰۲ نفر بوده است. این آمار رشد ۳۸% کبولیتی را از لحاظ تعداد گردشگر در سال ۲۰۱۸ نسبت به سال ۲۰۱۷ نشان می دهد. پیشبینی می شود که در سال ۲۰۱۹ نیز این رقم افزایش یابد. اکثر گردشگران موقع حضور در این شهر، از پارک ملی و جاذبه های گردشگری این شهر بازدید کرده اند.

شهر کلوچاوری یکی دیگر از شهرهای گرجستان است. این شهر برخلاف دیگر شهرها، خصوصا منطقه آجارا، از لحاظ تعداد مسافرانی که به منطقه دیگری مسافرت کرده اند، برجسته بوده است. در سال ۲۰۱۸ تعداد مسافرت کننده ها از این شهر با رشد ۱۱۲ درصدی همراه بوده است. تعداد مسافرت کننده ها از این شهر به شهرهای Machakhela و Miravati حدودا ۲۷٫۱۵۷ بوده است.

  • افزایش ۳۸% گردشگران در مسیرهای گردشگری کوبالت
  •  افزایش ۱۱۲% در راه های توریستی کلوچاوری
  • افزایش ۱۲% در مسیرهای گردشگری Kedi
  • افزایش ۳۱% در مسیرهای گردشگری خلو
  • افزایش ۲۶% در مسیرهای گردشگری شوهیوی

بر اساس آمار در سال ۲۰۱۸ به طور کل میزان افزایش استفاده از خدمات مهمان خانه و توریستی، ۱۳۹% بوده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *