اخبار جدید گرجستان, رویدادهای گرجستان

جشن روز اروپا در پایتخت گرجستان تفلیس

جشن روز اروپا

به گزارش کوجورجیا، در اوایل ماه می ۲۰۱۹، شهر تفلیس قرار است که روز اروپا را جشن بگیرد. این جشن در روز شنبه چهارم می ۲۰۱۹ در پایتخت گرجستان برگزار خواهد شد. دولت گرجستان از شهروندان و افراد مقیم شهر تفلیس درخواست کرده است که در این روز به آنها بپیوندند و این روز را با هم جشن بگیرند.

جشن های روز اروپا (Europe Day) در تاریخ ۴ می برگزار می شوند و یک روزه هستند. جهت اطلاع از مکانی که این جشن قرار است در آن برگزار شود، ادامه این خبر را مشاهده نمایید.

جشن روز اروپا

جشن روز اروپا در تفلیس ۲۰۱۹

جزئیات جشن روز اروپا در سال ۲۰۱۹

پارک رایک شهر تفلیس در تاریخ مذکور به یک دهکده اروپایی تبدیل خواهد شد. در جشنی که در این پارک برگزار می شود، همه افراد از سراسر اروپا به یک سیاحت خواهند رفت. در این روز و در این جشن بین قاره ای، انواع فعالیت های آموزنده و سرگرم کننده انجام خواهد شد.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا در این رویداد حضور خواهند یافت. همچنین اتحادیه اروپا قرار است نشان دهد که چگونه به توسعه گرجستان کمک کرده و خواهد کرد. در این جشن حتی فرصت هایی از طریق اتحادیه اروپا در اختیار شهروندان گرجستانی قرار خواهد گرفت.

این جشن شامل اجرای موسیقی و همچنین فعالیت های خانوادگی بسیار سرگرم کننده مانند بازی ها و نمایش های تئاتری از افسانه های گرجی و اروپایی نیز می باشد. در این جشن انواع غذای اروپایی نیز سرو خواهد شد و در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت. این رویداد در انتها با اجراهایی از Niaz Diasamidze و ۳۳A و Nicole DJ به صورت شبانه به پایان خواهد رسید.

این جشن در سال ۲۰۱۹، یک طرح مشترک بین هیئت نمایندگی اتحادیه اروپا و گرجستان و شورای شهر تفلیس است. این همایش با همکاری سفارت خانه های کشورهای عضو اتحادیه اروپا و همچنین برنامه های حمایت شده از اتحادیه اروپا و متحدان سازماندهی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *