رستوران معلق در آسمان
رستوران معلق در آسمان در کجوری گرجستانReviewed by Shahin Qv on Apr 23Rating: 5.0رستوران معلق در آسمان ئر کجوری گرجستانبه گزارش کوجورجیا، یک رستوران جدید در شهر کجوری گرجستان افتتاح خواهد شد که در هوا معلق است. در این رستوران معلق در آسمان، مهمانان می توانند در فراز آسمان و در هوای آزاد شام بخورند. مفهوم شام معلق در آسمان در 70 کشور جهان وجود دارد. اولین کشوری که این خلاقیت را به خرج داد، بلژیک بود که در سال 2006 این رستوران را افتتاح کرد.

به گزارش کوجورجیا، یک رستوران جدید در شهر کجوری گرجستان افتتاح خواهد شد که در هوا معلق است. در این رستوران معلق در آسمان، مهمانان می توانند در فراز آسمان و در هوای آزاد شام بخورند. مفهوم شام معلق در آسمان در ۷۰ کشور جهان وجود دارد. اولین کشوری که این خلاقیت را به خرج داد، بلژیک بود که در سال ۲۰۰۶ این رستوران را افتتاح کرد.

رستوران معلق در آسمان

رستوران معلق در آسمان در کجوری گرجستان

براساس اطلاعاتی که به دست ما رسیده است، این رستوران در تاریخ ۱۵ ماه می ۲۰۱۹ در شهر کجوری افتتاح خواهد شد. در این رستوران افراد قادر خواهند بود که شام را در ارتفاع ۵۰ متری در حالت نشسته میل نمایند. به گفته دست اندرکاران، این رستوران کاملا امن است اما باید چند نکته رعایت شود.

با توجه به اطلاعات درج شده در وبسایت این رستوران، سیگار کشیدن ممنوع است و استفاده از توالت نیز غیرممکن است. رزرو این رستوران در حال حاضر امکان پذیر است. هزینه رزرو برای هر نفر بین ۱۹۹ تا ۳۴۵ GEL گرجستان می باشد. به گفته نمایندگان شرکت این رستوران، ۲۰ نفر به طور همزمان قادر به میل نمودن شام در این مکان هستند.

این رستوران را به جرئت می توان یکی از جاذبه های گردشگری و مکان های تفریحی گرجستان محسوب نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .