اخبار جدید گرجستان, جاذبه های گردشگری گرجستان

۳ تراموا هوایی جدید در تفلیس گرجستان

تراموا هوایی جدید

به گزارش کوجورجیا، ایجاد ۳ تراموا هوایی جدید در شهر تفلیس در دستور کار قرار گرفته است. این ۳ ترموای جدید پایتخت گرجستان در مناطق Samgori-Vazisubani و Akhmeteli-Temka و کوه Sameba-Makhata ساخته خواهند شد. برای اتمام و تکمیل این پروژه حدود ۵ ماه در نظر گرفته شده است.

تراموا هوایی جدید

3 تراموا هوایی جدید در تفلیس

کاخا کالادزه شهردار تفلیس، در نشست دولت گرجستان در آوریل ۲۰۱۹ درباره این ترامواها خبر داد. همانطور که گفتیم ۳ منطقه سامگوری ویزیسوبانی، اخمتلی و کوه سمبه مکتا در شهر تفلیس، برای این ترامواها در نظر گرفته شده اند.

این پروژه به یک مطالعه و بررسی از لحاظ فنی و اقتصادی نیاز دارد که به پنج ماه طول خواهد انجامید. برای ساخت و تکمیل این پروژه مبلغ ۷۵۰٫۰۰۰ GEL گرجستان در نظر گرفته شده است.

شهردار تفلیس درباره این پروژه، چنین گفت:

افراد زیادی در این مکان ها به رفت و آمد می پردازند. من مطمئن هستم که این وسیله نقلیه جدید (تراموا) به خوبی دیگر وسایل نقلیه از قبیل مترو، اتوبوس، ون، اتوبوس کوچک و … خواهد بود.

وی همچنین افزود که بررسی های فنی و اقتصادی نشان خواهد داد که کدام یک از این ۳ مکان در اولویت قرار بگیرد و پروژه از کجا آغاز گردد. این ۳ تراموا هوایی جدید را می توان علاوه بر وسیله ای برای حمل و نقل، به عنوان جاذبه گردشگری تفلیس شناخت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *