تراموا هوایی جدید
۳ تراموا هوایی جدید در تفلیس گرجستانReviewed by Shahin Qv on Apr 25Rating: 5.03 تراموا هوایی جدید در تفلیس گرجستانبه گزارش کوجورجیا، ایجاد 3 تراموا هوایی جدید در شهر تفلیس در دستور کار قرار گرفته است. این 3 ترموای جدید پایتخت گرجستان در مناطق Samgori-Vazisubani و Akhmeteli-Temka و کوه Sameba-Makhata ساخته خواهند شد. برای اتمام و تکمیل این پروژه حدود 5 ماه در نظر گرفته شده است.

به گزارش کوجورجیا، ایجاد ۳ تراموا هوایی جدید در شهر تفلیس در دستور کار قرار گرفته است. این ۳ ترموای جدید پایتخت گرجستان در مناطق Samgori-Vazisubani و Akhmeteli-Temka و کوه Sameba-Makhata ساخته خواهند شد. برای اتمام و تکمیل این پروژه حدود ۵ ماه در نظر گرفته شده است.

تراموا هوایی جدید

3 تراموا هوایی جدید در تفلیس

کاخا کالادزه شهردار تفلیس، در نشست دولت گرجستان در آوریل ۲۰۱۹ درباره این ترامواها خبر داد. همانطور که گفتیم ۳ منطقه سامگوری ویزیسوبانی، اخمتلی و کوه سمبه مکتا در شهر تفلیس، برای این ترامواها در نظر گرفته شده اند.

این پروژه به یک مطالعه و بررسی از لحاظ فنی و اقتصادی نیاز دارد که به پنج ماه طول خواهد انجامید. برای ساخت و تکمیل این پروژه مبلغ ۷۵۰٫۰۰۰ GEL گرجستان در نظر گرفته شده است.

شهردار تفلیس درباره این پروژه، چنین گفت:

افراد زیادی در این مکان ها به رفت و آمد می پردازند. من مطمئن هستم که این وسیله نقلیه جدید (تراموا) به خوبی دیگر وسایل نقلیه از قبیل مترو، اتوبوس، ون، اتوبوس کوچک و … خواهد بود.

وی همچنین افزود که بررسی های فنی و اقتصادی نشان خواهد داد که کدام یک از این ۳ مکان در اولویت قرار بگیرد و پروژه از کجا آغاز گردد. این ۳ تراموا هوایی جدید را می توان علاوه بر وسیله ای برای حمل و نقل، به عنوان جاذبه گردشگری تفلیس شناخت.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .