ممنوعیت تاکسی های فرمان راست در گرجستانReviewed by Shahin Qv on Apr 28Rating: 5.0ممنوعیت تاکسی های فرمان راست در گرجستانبه گزارش کوجورجیا، دولت گرجستان از ممنوع شدن عبور و فعالیت تاکسی های فرمان راست خبر داد. شهردار تفلیس در ماه جاری اعلام کرد که فعالیت اتومبیل های تاکسی که فرمان آن ها در سمت راست قرار دارد، از ابتدای سال 2021 میلادی ممنوع می باشد.

به گزارش کوجورجیا، دولت گرجستان از ممنوع شدن عبور و فعالیت تاکسی های فرمان راست خبر داد. شهردار تفلیس در ماه جاری اعلام کرد که فعالیت اتومبیل های تاکسی که فرمان آن ها در سمت راست قرار دارد، از ابتدای سال ۲۰۲۱ میلادی ممنوع می باشد.

تاکسی های فرمان راست

ممنوعیت تاکسی های فرمان راست در گرجستان

کاخا کالادزه شهردار تفلیس افزود که رانندگانی که فرمان تاکسی آن ها در سمت راست قرار گرفته است، از ابتدای سال ۲۰۲۱ میلادی علاوه بر اینکه نمی توانند فعالیت داشته باشند، قادر به گرفتن گواهینامه نوع B هم نخواهند بود.

از لحظه اعلام این خبر تا اول ژانویه ۲۰۲۱ بیش از یک سال و نیم وقت هست. رانندگان در طی این یک سال و نیم می توانند نسب به تعویض خودرو خود اقدام نمایند. شهردار تفلیس همچنین اعلام کرد که دولت گرجستان امکاناتی را برای این رانندگان فراهم می کند تا بتوانند تاکسی هایی که فرمان آن ها در سمت چپ تعبیه شده را خریداری نمایند. احتمالا به این دسته از رانندگان تاکسی، وام ها و کمک هزینه هایی اعطا شود تا خودرو خود را تعویض کنند.

این نوشته در بخش اخبار جدید گرجستان توسط تیم محتوای کوجورجیا منتشر شده است. با مراجعه به این بخش می توانید از جدیدترین اخبار گرجستان مطلع شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .