استخدام قانونی گرجستانی ها
استخدام قانونی گرجستانی ها در پرتغالReviewed by Shahin Qv on Apr 24Rating: 5.0استخدام قانونی گرجستانی ها در پرتغالبه گزارش کوجورجیا، کشور پرتغال آمادگی خود را اعلام کرده است تا شهروندان گرجستان یا به اصطلاح گرجی ها را به صورت قانونی در این کشور استخدام نماید. دیوید زالکانیانی، وزیر امور خارجه گرجستان، تایید کرده است که توافقنامه ای در مورد اشتغال قانونی گرجی ها در پرتغال امضا شده است.

به گزارش کوجورجیا، کشور پرتغال آمادگی خود را اعلام کرده است تا شهروندان گرجستان یا به اصطلاح گرجی ها را به صورت قانونی در این کشور استخدام نماید. دیوید زالکانیانی، وزیر امور خارجه گرجستان، تایید کرده است که توافقنامه ای در مورد اشتغال قانونی گرجی ها در پرتغال امضا شده است.

استخدام قانونی گرجستانی ها

استخدام قانونی گرجستانی ها در کشور پرتغال

وزیر امور خارجه گرجستان درباره این توافقنامه، این چنین گفت:

دولت پرتغال آماده است تا با کشور گرجستان توافقنامه ای را امضا کند که به دسته ای خاص از شهروندان گرجستان اجازه می دهد که به صورت قانونی در کشور پرتغال کار کنند و سپس به خانه بازگردند.

افرادی که از طرف هر دو کشور در این مذاکرات شرکت خواهند داشت از قبل تعیین شده اند. دیوید زالکانیانی که هم اکنون در لیسبون حضور دارد، اعلام کرد که هئیت گرجستان سفر خود را به مقصد پرتغال در ماه های آینده انجام خواهد داد.

زالکانیانی همچنین گفت که توسعه مهاجرت دایره ای با کشورهای عضو اتحادیه اروپا، یکی از اهداف کشور گرجستان با منافع کاری است. وی همچنین افزود که بسیار مهم است که پس از فرانسه، پرتغال دومین کشوری خواهد بود که چنین توافقنامه ای را با گرجستان امضا می کند.

وزیر امورخارجه گرجستان در رابطه با استخدام قانونی گرجستانی ها در پرتغال و دیگر کشورها، گفت:

پروژه آزمایشی برای کار مهاجرت با لهستان نیز در حال انجام است و همچنین با دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا، خصوصا اسرائیل در حال مذاکره می باشیم.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .