سیستم حقوق بازنشستگی
ترک سیستم حقوق بازنشستگی توسط شهروندان گرجستانReviewed by Shahin Qv on Apr 24Rating: 5.0ترک سیستم حقوق بازنشستگی توسط شهروندان گرجستانبه گزارش کوجورجیا، حدود 0.4% از شهروندان گرجستان سیستم حقوق بازنشستگی را ترک کرده اند. مدیر آژانس بازنشستگی گرجستان در نشست پارلمان در تاریخ 23 آوریل 2019، اعلام کرد که هم اکنون بیش از 750.000 کارمند در سیستم بازنشستگی کشور گرجستان قرار دارند.

به گزارش کوجورجیا، حدود ۰٫۴% از شهروندان گرجستان سیستم حقوق بازنشستگی را ترک کرده اند. مدیر آژانس بازنشستگی گرجستان در نشست پارلمان در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۱۹، اعلام کرد که هم اکنون بیش از ۷۵۰٫۰۰۰ کارمند در سیستم بازنشستگی کشور گرجستان قرار دارند.

سیستم حقوق بازنشستگی

0.4% از شهروندان گرجستان سیستم حقوق بازنشستگی را ترک کردند

مدیر آژانس بازنشستگی گرجستان که Levan Surguladze نام دارد، از وجود اصلاحاتی در سیستم بازنشستگی خبر داد. وی گفت که اصلاحاتی در این سیستم در حال اجرا است و با توجه به اطلاعات موجود، مبلغ ۱۷۵ میلیون GEL در سیستم بازنشستگی انباشته شده است.

مدیر این آژانس خبر داد که ۲۹۰۰ نفر تاکنون این سیستم را ترک کرده اند. این آمار نشان دهنده ترک سیستم بازنشستگی توسط ۰٫۴% از شهروندان گرجستان است. مدیر آژانس بازنشستگی کشور گرجستان صراحتا از تغییراتی در سیستم بازنشستگی و از کار افتادگی در آینده خبر داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .