Tbilisi Open Air
جشنواره بین المللی Tbilisi Open Air در سال ۲۰۱۹Reviewed by Shahin Qv on May 26Rating: 5.0جشنواره بین المللی Tbilisi Open Air در سال 2019 به گزارش کوجورجیا، دهمین جشنواره بین المللی Tbilisi Open Air در ماه ژوئن 2019 برگزار می شود. این رویداد یک جشنواره بین المللی موسیقی است که از محبوبیت و جذابیت بی نظیری برخوردار می باشد. این فستیوال هر ساله برگزار می شود و به طور کل بر موسیقی الکترونیک و راک تمرکز دارد. این رویداد برای اولین بار در ماه می 2009 در شهر تفلیس گرجستان برگزار شد و در سالیان گذشته نیز به طور منظم هر ساله برگزار شده است. این جشنواره به مرور زمان به طور گسترده تری برگزار شده است و هم اکنون به عنوان بزرگترین جشنواره موسیقی در منطقه قفقاز شناخته می شود. معنی نام این جشنواره با ترجمه کلمه به کلمه "تفلیس فضای باز" می باشد. این فستیوال در داخل فضای باز برگزار می شود و همچنین یک رویداد چند روزه می باشد. دهمین دوره این فستیوال در روزهای 21، 22 و 23 ژوئن 2019 در شهر تفلیس برگزار می شود.

به گزارش کوجورجیا، دهمین جشنواره بین المللی Tbilisi Open Air در ماه ژوئن ۲۰۱۹ برگزار می شود. این رویداد یک جشنواره بین المللی موسیقی است که از محبوبیت و جذابیت بی نظیری برخوردار می باشد. این فستیوال هر ساله برگزار می شود و به طور کل بر موسیقی الکترونیک و راک تمرکز دارد. این رویداد برای اولین بار در ماه می ۲۰۰۹ در شهر تفلیس گرجستان برگزار شد و در سالیان گذشته نیز به طور منظم هر ساله برگزار شده است.

این جشنواره به مرور زمان به طور گسترده تری برگزار شده است و هم اکنون به عنوان بزرگترین جشنواره موسیقی در منطقه قفقاز شناخته می شود. معنی نام این جشنواره با ترجمه کلمه به کلمه “تفلیس فضای باز” می باشد. این فستیوال در داخل فضای باز برگزار می شود و همچنین یک رویداد چند روزه می باشد. دهمین دوره این فستیوال در روزهای ۲۱، ۲۲ و ۲۳ ژوئن ۲۰۱۹ در شهر تفلیس برگزار می شود.

Tbilisi Open Air

جشنواره بین المللی Tbilisi Open Air در سال ۲۰۱۹

سازماندهندگان جشنواره Tbilisi Open Air اعلام کردند که ایده ای که پشت برگزاری این رویداد قرار دارد، آزادی می باشد. البته منظور از آزادی فقط رهایی نیست، بلکه آزادی از استرس، کلیشه ها، کنترل های اجتماعی، ایجاد و بیان، تجربه و … می باشد. این آزادی به تک تک شرکت کنندگان در این جشنواره داده شده است تا احساس با ارزش بودن به آنها دست بدهد.

جزئیات دوره دهم Tbilisi Open Air

جشنواره موسیقی بین المللی تفلیس فضای باز از سال ۲۰۰۹ تاکنون به صورت سالانه در شهر تفلیس گرجستان برگزار شده است. در سال ۲۰۱۹ نیز این جشنواره برای بار دهم برگزار خواهد شد و میزبان هنرمندان موسیقی الکترونیک و راک از سراسر جهان خواهد بود. دوره دهم این جشنواره از ۲۱ ژوئن تا ۲۳ ژوئن ۲۰۱۹ در شهر تفلیس برپا خواهد شد. این رویداد به صورت ۳ روز متوالی می باشد و برای هر یک از روزها برنامه ای خاص در نظر گرفته شده است.

بهای بلیط جشنواره Tbilisi Open Air برای هر یک از روزها ۶۰ GEL می باشد. البته می توانید بلیط سه روزه را تهیه نمایید و تنها با پرداخت ۱۴۵ GEL در کل این رویداد شرکت کنید. این رویداد در منطقه Lisi Wonderland شهر تفلیس برگزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت رسمی این جشنواره مراجعه نمایید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .