اخبار جدید گرجستان

ثبت نام الکترونیکی گواهینامه رانندگی در گرجستان

گواهینامه رانندگی در گرجستان

به گزارش کوجورجیا، ثبت نام الکترونیکی برای آزمون های نظری گواهینامه رانندگی در گرجستان از امروز آغاز می شود. از این پس می توان ثبت نام برای آزمون های نظری مختص دریافت انواع گواهینامه خودرو را به صورت الکترونیکی انجام داد. برای ثبت نام الکترونیکی دو روش مختلف وجود دارد که در ادامه شرح داده شده است.

متقاضیان دریافت لایسنس رانندگی می توانند با مراجعه به سایت آژانس خدمات وزارت امور داخلی گرجستان در آزمون های نظری ثبت نام کنند. روش دیگری که برای ثبت نام در آزمون های نظری گواهینامه در نظر گرفته شده است، جعبه های پرداخت می باشد. روش ثبت نام الکترونیکی از طریق جعبه های پرداخت از امروز امکان پذیر شده است.

گواهینامه رانندگی در گرجستان

ثبت نام الکترونیکی گواهینامه رانندگی در گرجستان

سرویس جدیدی که توسط آژانس خدمات رسانی MIA، در جهت ثبت نام الکترونیکی برای آزمون های نظری دریافت گواهینامه ارائه می شود، این آژانس را انعطاف پذیرتر از قبل می کند. از این به پس شهروندان گرجستان قادر خواهند بود تا فرم ثبت نام آزمون نظری گواهینامه را به صورت الکترونیکی انتخاب کنند. یکی دیگر از ویژگی های جالب این تغییر این است که شهروندان خود می توانند تاریخ و زمان دقیق آزمون خود را بدون خارج شدن از خانه تعیین و برنامه ریزی کنند.

اگر در کشور گرجستان زندگی می کنید، یا قصد زندگی در این کشور را دارید و یا به هر نحوی تمایل دارید که از اخبار جدید گرجستان مطلع شوید، به لینک درج شده در همین پاراگراف مراجعه کنید. در این بخش از وبلاگ کوجورجیا تمامی اخبار و رویدادهای جدید کشور گرجستان را می توانید به صورت روزانه مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *