کمک هزینه گرجستان به آژانس نوآوری و فن آوریReviewed by Shahin Qv on May 26Rating: 5.0کمک هزینه گرجستان به آژانس نوآوری و فن آوری به گزارش کوجورجیا، مبالغی در مقیاس بزرگ به عنوان کمک هزینه از سوی دولت گرجستان به آژانس فعال در زمینه تکنولوژی و کارآفرینی اهدا می شود. نخست وزیر گرجستان (ماموکا بختادزه)، امروز از برنامه جدید دولت گرجستان برای اعطای وام در مقیاسی بسیار بزرگ به آژانس نوآوری و فن آوری خبر داد. اوتندیل کسرادزه، رییس آژانس نوآوری و فن آوری ها نیز در بازتاب این خبر گفت که اجرا شدن این برنامه، نقطه آغاز فعالیت این آژانس می باشد. به گفته وی، این برنامه جدید که قرار است توسط دولت گرجستان اجرا شود، سبب جذب علاقه بیشتر به دنیای تجارت و کسب و کار می شود.

به گزارش کوجورجیا، مبالغی در مقیاس بزرگ به عنوان کمک هزینه از سوی دولت گرجستان به آژانس فعال در زمینه تکنولوژی و کارآفرینی اهدا می شود. نخست وزیر گرجستان (ماموکا بختادزه)، امروز از برنامه جدید دولت گرجستان برای اعطای وام در مقیاسی بسیار بزرگ به آژانس نوآوری و فن آوری خبر داد.

اوتندیل کسرادزه، رییس آژانس نوآوری و فن آوری ها نیز در بازتاب این خبر گفت که اجرا شدن این برنامه، نقطه آغاز فعالیت این آژانس می باشد. به گفته وی، این برنامه جدید که قرار است توسط دولت گرجستان اجرا شود، سبب جذب علاقه بیشتر به دنیای تجارت و کسب و کار می شود.

کمک هزینه گرجستان

کمک هزینه گرجستان به آژانس نوآوری و فن آوری

در ادامه بخشی از سخنان اوتندیل کسرادزه را درباره این برنامه جدید که قرار است در گرجستان اجرا شود را مشاهده خواهید کرد. لازم به ذکر است که این شخص رییس آژانس نوآوری و فن آوری های جدید می باشد.

من هر موقع که لازم باشد به سایت تجارت امروز مراجعه می کنم تا برنامه های خبری و اخبار جدید گرجستان را مطالعه کنم. این بعد از ظهر نخست وزیر گرجستان برنامه ای کاملا جدید را از سوی آژانس نوآوری و فن آوری اعلام خواهد کرد. برنامه اعلام شده یک برنامه اعطای وام و کمک هزینه در مقیاس بزرگ است. دولت قصد دارد که به وسیله این برنامه، تغییراتی را در فرایندهای این آژانس عمیقا به وجود بیاورد و نهایتا موجب جذب علاقه بیشتر به کسب و کارها شود.

مهمتر از همه این است که این برنامه، سرمایه گذاری خصوصی را به کسب و کارهای نوآورانه ارائه می دهد. در واقع برنامه دولت این نیست که صرفا با پرداخت هزینه برخی از آژانس ها را تحت پوشش قرار دهد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .