رویدادهای گرجستان

جشنواره شراب در گرجستان

جشنواره شراب

گرجستان یکی از نامدارترین کشورهای جهان در زمینه تولید شراب است و شراب یکی از کالاهای صادراتی برتر این کشور بشمار می رود. جشنواره شراب گرجستان همه ساله در ابتدای ماه می میلادی (May) در یکی از منطقه های سرسبز این کشور برگزار می شود. این فستیوال همواره با رقص های گرجی و موسیقی های سنتی همراه است و همیشه به یک روز خاطره انگیز تبدیل می شود. با توجه به بررسی ها و تجربه چندین ساله به جرئت می توان گفت که از این جشنواره استقبال باشکوهی می شود.

افرادی که در فستیوال شراب شرکت می کنند به مزه مزه کردن انواع شراب اصل گرجستان دعوت می شوند. در این جشنواره بیشتر از ۶۰ نوع از مرغوب ترین و خالص ترین شراب های گرجستان یافت می شود. از میان افراد علاقه مند به حضور در این فستیوال می توان به گروه های گردشگران، روزنامه نگاران، وبلاگ نویسان، تولید کنندگان شراب، صاحبان صنعت و هتل داران اشاره کرد. اکثر افرادی که در فستیوال شراب شرکت نموده اند، دیدگاه های مثبتی را درباره آن در شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند. برخی از افراد حضور در این جشنواره را بهترین تجربه زندگی خود معرفی کرده اند و معتقد هستند که باید به عنوان یکی از مناسبت های اصلی کشور گرجستان شناخته شود.

در این جشنواره تولیدکنندگان شراب برای کسب مقام بهترین شراب با هم رقابت می نمایند. در فستیوال شراب گرجستان (Georgia Wine Festival) نان ها و باربیکیوهای سنتی به مقدار فراوان در دسترس می باشد تا شرکت کنندگان در طول مراسم هوشیار باشند. از میان اقلام موجود در این مراسم می توان به انواع شراب، پنیر محلی، انواع عسل، میوه های خشک، نان گرجی، کتاب های تولید و تاریخچه شراب و … اشاره کرد.

دیگر جشنواره ها، فستیوال ها، مناسبت ها و رویدادهای گرجستان را در لینک مذکور مشاهده نمایید.

 

تصاویر جشنواره شراب در گرجستان

 

جشنواره شراب

جشنواره شراب در گرجستان

 

فستیوال شراب

فستیوال شراب در گرجستان

 

مراسم شراب خوردن

مراسم شراب در گرجستان

 

جشن شراب

جشن شراب در گرجستان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *