رویدادهای گرجستان

فستیوال موسیقی الکترونیک در گرجستان

فستیوال موسیقی الکترونیک

فستیوال موسیقی الکترونیک یکی از مراسم ها و مناسبت های معروف گرجستان است که همواره استقبال بی نظیری از آن به عمل آمده است. این جشنواره هر ساله در ساحل آناکلیا از نواحی دریای سیاه برگزار می شود. این جشنواره علاوه بر گرجستان در دیگر کشورهای جهان نیز علاقه مندان خاص خود را دارد. فستیوال موسیقی الکترونیک و دیگر جشنواره هایی که در ساحل آناکلیا برگزار می شوند، بسیار محبوب هستند. محبوبیت این فستیوال به قدری بالا است که در هر دوره بیش از هزاران توریست و گردشگر از سایر نقاط جهان خود را به گرجستان می رسانند تا این مراسم را در کنار مردم گرجستان جشن بگیرند.

این جشنواره در واقع یک کنسرت مختص موسیقی الکترونیک می باشد. در طول این جشن شاهد انواع آهنگ و ساز الکترونیکی و رقص های مربوط به آن خواهید بود. معروف ترین نوازنده ها و خواننده های گرجستان در این فستیوال حضور خواهند یافت. علاوه بر افراد بومی گرجستان، نوازنده ها، هنرمندان، طراحان، آهنگ سازها و هنرمندهای دیگر از سراسر جهان به این شهر دعوت می شوند تا مهارت ها و هنرهای خود را به نمایش بگذارند.

این فستیوال مخصوص علاقه مندان به موسیقی الکترونیک، هیپ هاپ، راک و … می باشد. در واقع می توان گفت که مخاطب اصلی این جشنواره جوانتر ها می باشند. این جشنواره جزو بهترین و محبوب ترین جشن های گرجستان است که افراد خیلی زیادی هر ساله در آن شرکت می نمایند و به رقص و شادی می پردازند.

اگر شما نیز از علاقه مندان به موسیقی الکترونیک و سازهای الکترونیکی هستید، در خبرنامه سایت عضو شوید و یا بخش رویدادهای گرجستان را دنبال نمایید تا از تاریخ و زمان دقیق برگزاری دوره بعدی این جشنواره آگاه شوید.

 

تصاویر فستیوال موسیقی الکترونیک در گرجستان

فستیوال موسیقی الکترونیک

فستیوال موسیقی الکترونیک در گرجستان

 

جشنواره موسیقی الکترونیک

جشنواره موسیقی الکترونیک در گرجستان

 

رویداد موزیک الکترونیک

رویداد موزیک الکترونیک در گرجستان

 

مراسم آهنگ و ساز الکترونیکی

مراسم آهنگ و ساز الکترونیکی در گرجستان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *