سفر تاریخی رئیس جمهور قبرس
سفر تاریخی رئیس جمهور قبرس به گرجستانReviewed by Shahin Qv on Apr 17Rating: 5.0سفر تاریخی رئیس جمهور قبرس به گرجستانبه گزارش کوجورجیا، رئیس جمهور کشور قبرس یک سفر تاریخی را به مقصد گرجستان در برنامه خود دارد. رئیس جمهور قبرس(نیکوس آناستاسیادس)، برای بار اول در آوریل 2019 از گرجستان بازدید خواهد کرد.

به گزارش کوجورجیا، رئیس جمهور کشور قبرس یک سفر تاریخی را به مقصد گرجستان در برنامه خود دارد. رئیس جمهور قبرس(نیکوس آناستاسیادس)، برای بار اول در آوریل ۲۰۱۹ از گرجستان بازدید خواهد کرد.

این سفر در حالی صورت می گیرد که نیکوس آناستاسیادس، سال گذشته به انتخاب مردم قبرس دوباره به سمت و عنوان رئیس جمهور این کشور دست یافته است.

سفر تاریخی رئیس جمهور قبرس

سفر تاریخی رئیس جمهور قبرس به گرجستان

نیکوس آناستاسیادس، صبح سه شنبه ۱۶ آوریل خود را به تفلیس رساند. وی در این مسافرت بازدیدی تاریخی از گرجستان را تجربه خواهد کرد. این رئیس جمهور با سالومه زورابیشویلی، همتای خود در گرجستان نیز ملاقات خواهد داشت.

سالومه زورابیشویلی، رئیس جمهور گرجستان در رابطه با سفر نیکوس آناستاسیادس، در پروفایل شخصی خود در توییتر گفت:

امروز، نیکوس آناستاسیادس رئیس جمهور قبرس از راه خواهد آمد، برای یک سفر تاریخی که به طور رسمی برای اولین بار است در میان دو کشور ما در این سطح صورت می گیرد.

هنوز ؟ و ؟ هستند که روابطی دارند که برای قرن هاست حفظ شده است، روابطی که ما نیز انتظار داریم در چند روز آینده عمیق تر شود و آن را تقویت نماییم.

رئیس جمهور قبرس در طی این دیدار تاریخی، با نخست وزیر گرجستان و رئیس پارلمان این کشور نیز ملاقات خواهد داشت.

اداره دولتی قبرس نیز قبلا گزارش داده بود که تقویت روابط دوجانبه، سرمایه گذاری و مسائل تجاری با گرجستان در دستور کار قرار دارند.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .