مقادیر سپرده گذاری و دریافت وام گرجستان در آوریل ۲۰۱۹Reviewed by Shahin Qv on May 28Rating: 5.0مقادیر سپرده گذاری و دریافت وام گرجستان در آوریل 2019به گزارش کوجورجیا، امروز وزارت آمار گرجستان در گزارشی، مقادیر پس انداز و دریافت وام را در کشور گرجستان در ماه آوریل 2019 اعلام کرد. بنابر آمار منتشر شده مبلغ 23 میلیارد GEL در ماه آوریل سپرده گذاری شده است. کشور گرجستان در همان بازه زمانی مبلغ 26.7 میلیارد GEL را وام داده است. در ادامه این خبر آمار مالی کشور گرجستان را در آوریل 2019 مشاهده خواهید کرد. مبالغ درج شده در گزارش را جهت راحتی کاربران علاوه بر واحد پول گرجستان، برحسب یورو و دلار نیز قرار داده ایم.

به گزارش کوجورجیا، امروز وزارت آمار گرجستان در گزارشی، مقادیر پس انداز و دریافت وام را در کشور گرجستان در ماه آوریل ۲۰۱۹ اعلام کرد. بنابر آمار منتشر شده مبلغ ۲۳ میلیارد GEL در ماه آوریل سپرده گذاری شده است. کشور گرجستان در همان بازه زمانی مبلغ ۲۶٫۷ میلیارد GEL را وام داده است. در ادامه این خبر آمار مالی کشور گرجستان را در آوریل ۲۰۱۹ مشاهده خواهید کرد. مبالغ درج شده در گزارش را جهت راحتی کاربران علاوه بر واحد پول گرجستان، برحسب یورو و دلار نیز قرار داده ایم.

سپرده گذاری و دریافت وام گرجستان

مقادیر سپرده گذاری و دریافت وام گرجستان در آوریل ۲۰۱۹

براساس گزارش مالی ارائه شده برای آوریل ۲۰۱۹ توسط اداره ملی آمار گرجستان، مقدار وام های دریافت شده در این کشور با ۱۲۰٫۷ میلیون GEL افزایش یافته است.

لازم است بدانید که در کشور گرجستان ۱۵ بانک تجاری وجود دارد که شامل ۱۴ بانک خارجی و یک شعبه بانک غیر ساکن می باشد.

آمار سپرده گذاری و دریافت وام گرجستان آوریل ۲۰۱۹

  • در ماه آوریل حدود ۲۳٫۱ میلیارد GEL برابر با ۸٫۲۹ میلیارد دلار/۷٫۴۱ میلیارد یورو در بانک های گرجستان سپرده گذاری شده است. این مقدار نشان دهنده کاهش ۰٫۱% سپرده گذاری در این کشور می باشد. این آمار توسط بانک ملی گرجستان (NBG) تایید شده است.
  • در همین بازه زمانی بانک های گرجستان مبلغ ۲۶٫۷ میلیارد GEL که برابر با ۹٫۵۹ میلیارد دلار/ ۸٫۵۷ میلیارد یورو می باشد را وام دادند و به اصطلاح وام دریافت شده است.. این رقم نیز کاهش ۰٫۴% را نسبت به ماه قبل از آن نشان می دهد.
  • در ماه آوریل ۲۰۱۹ مجموع سپرده گذاری های مدت دار در گرجستان نسبت به ماه پیشین دچار کاهش شده و برابر با ۳۴٫۳ میلیون GEL بوده است که برابر با ۱۲٫۳۲ میلیون دلار و ۱۱٫۰۱ میلیون یورو می باشد.
  • سپرده گذاری های بانکی بدون مدت و آزاد در همین بازه زمانی با افزایش همراه بوده و افزایش آن برابر با ۴۸٫۵ میلیون GEl می باشد. این مبلغ حدودا ۱۷٫۴۱ میلیون دلار و ۱۵٫۵۶ میلیون یورو می باشد.
  • آخرین مورد از مقادیر سپرده گذاری و دریافت وام گرجستان در آوریل ۲۰۱۹، وام های پرداخت شده توسط بانک های گرجستان است. وام های اهدا شده در گرجستان در این بازه زمانی به ۱۲۰٫۷ میلیون GEL افزایش یافته است. مقدار کاهش یافته برابر با ۴۳٫۳۴ میلیون دلار یا ۳۸٫۷۳ میلیون یورو می باشد. در همین بازه زمانی مقدار وام های دریافتی با ارز خارجی به ۲۲۵ میلیون GEL کاهش یافته است. این مبلغ برابر با ۸۰۷۹ میلیون دلار و ۷۲٫۲۱ میلیون یورو می باشد.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .