اخبار جدید گرجستان, رویدادهای گرجستان

چهارمین کنفرانس گردشگری و مهمانداری در گرجستان

کنفرانس گردشگری و مهمانداری

به گزارش کوجورجیا، چهارمین کنفرانس گردشگری و مهمانداری در گرجستان در تاریخ ۱۸ ژوئن ۲۰۱۹  برگزار خواهد شد. این کنفرانس در محل هتل رادیسون بلو ایوریا(Radisson Blu Iveria) در شهر تفلیس برگزار می شود. در طول این کنفرانس برنامه های متنوعی اجرا خواهد شد و مراسم اهدای جوایز گردشگری ملی نیز برگزار می شود. سازماندهندگان این کنفرانس و پرسنل هتل رادیسون بلو ایوریا به تمامی مهمانان و شرکت کنندگان خوش آمد می گویند.

کنفرانس گردشگری و مهمانداری

چهارمین کنفرانس گردشگری و مهمانداری در گرجستان

در طول این کنفرانس که برای چهارمین بار برگزار می شود در مورد چهار زمینه بحث خواهد شد. این بحث ها شامل ارائه های موضوعی از تامین کنندگان برتر بازار و کارشناسان زمینه، چالش ها و فرصت های جدید در صنعت توریستی و مهمانداری می باشد.

  • اولین زمینه مورد بحث، ارائه های دولت درباره چالش ها، دیدگاه ها و آمار می باشد.
  • دومین زمینه قوانین قدیم و جدید مهمانداری در گرجستان می باشد.
  • سومین زمینه گردشگری مسئول و پایدار می باشد.
  • چهارمین زمینه نیز درباره گرجستان و جهان در جهت آگاهی بیشتر می باشد.

در این کنفرانس همچنین جلسات دوجانبه با همه نمایندگان کلیدی صنعت گردشگری انجام خواهد شد. علاوه بر این یک ارائه دقیق در مورد پنجمین سالگرد “به گرجستان خوش آمدید” و سالگرد رقابت سالانه گردشگری ملی ۲۰۱۹ در این کنفرانس وجود خواهد داشت.

چهارمین کنفرانس گردشگری و مهمانداری به گرجستان خوش آمدید شامل یک جایزه گردشگری ملی پلت فرم منحصر به فرد برای نمایندگان این صنعت است. کنفرانس با هدف تقویت نمایندگان صنعت مربوطه، مقامات دولتی، کارشناسان بین المللی و محلی و رسانه ها است. کنفرانس بهترین راه برای تبادل اطلاعات، برقراری ارتباط و دستیابی به آخرین روند و چالش ها در حوزه گردشگری و مهمانداری و صنعت تجارت گرجستان به طور کلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *