مرکز اطلاعات گردشگری
۹ مرکز اطلاعات گردشگری در آدجارا تابستان ۲۰۱۹Reviewed by Shahin Qv on Jun 3Rating: 5.09 مرکز اطلاعات گردشگری در آدجارا تابستان 2019به گزارش کوجورجیا، 9 مرکز اطلاعات گردشگری جدید این تابستان در منطقه آدجارا ارائه خواهد شد. کارمندان این مراکز اطلاعات توریستی در جهت تقویت خدمات ارائه شده به گردشگران، آموزش خواهند دید. این آموزش ها شامل درس های نظری و عملی متفاوتی می باشد. از میان این درس ها می توان به ارتباط موثر با گردشگران، تاثیر روانشناسی در ارتباطات، ویژگی های خدمات موثر، اصول اولیه فروش و ... اشاره کرد.

به گزارش کوجورجیا، ۹ مرکز اطلاعات گردشگری جدید این تابستان در منطقه آدجارا ارائه خواهد شد. کارمندان این مراکز اطلاعات توریستی در جهت تقویت خدمات ارائه شده به گردشگران، آموزش خواهند دید. این آموزش ها شامل درس های نظری و عملی متفاوتی می باشد. از میان این درس ها می توان به ارتباط موثر با گردشگران، تاثیر روانشناسی در ارتباطات، ویژگی های خدمات موثر، اصول اولیه فروش و … اشاره کرد.

9 مرکز اطلاعات گردشگری

9 مرکز اطلاعات گردشگری در آدجارا تابستان ۲۰۱۹

سرپرست اداره گردشگری آدجارا امروز با شرکت کنندگان در این آموزش ملاقات کرد. وی در این دیدار درباره ارتباط خدمات مرکز اطلاعات به بحث پرداخت. در ادامه قسمت کوتاهی از سخنان سرپرست اداره گردشگری آدجارا را درباره این مراکز اطلاعاتی مشاهده خواهید کرد.

ما این تابستان ۹ مرکز اطلاعات توریستی جدید در منطقه آدجارا خواهیم داشت. گردشگران می توانند اطلاعات مربوط به محصولات گردشگری، جاذبه ها، رویدادهای فرهنگی و سرگرمی ها را از طریق این مراکز کسب نمایند. هر کدام از این مراکز در طول سال بیش از ۱۰۰۰۰۰ بازدیدکننده و گردشگر را به خود خواهند دید.

با توجه به اسناد و آمار ۵ ماه گذشته در سال جاری، تعداد بازدیدکننده ها و گردشگران این منطقه نسبت به سال گذشته دچار افزایش ۲۵% شده است. پس از فرا رسیدن فصل تابستان این مراکز به صورت ۲۴ ساعته در نزدیکی کابل و بلوار مشغول فعالیت خواهند بود.

علاوه بر این، به گردشگران این فرصت داده شده تا با استفاده از خدمات این مراکز اطلاعاتی از مسیرهای توریستی، نقشه ها و موارد حمایت شده بهره مند شوند. این خدمات به گردشگران این امکان را می دهد تا سفرهای خود را ساده تر کنند.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .