اخبار جدید گرجستان

یک گردشگر فیلیپینی در گرجستان جان خود را از دست داد

به گزارش کوجورجیا، وزارت امور داخلی گرجستان امروز صبح اعلام کرد که یک گردشگر فیلیپینی در گرجستان جان خود را از دست داده است. این توریست که از کشور فیلیپین به گرجستان سفر کرده بود در حین پاراگلایدر سواری دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد.

این توریست در حالی هنگام پاراگلایدر سواری دچار حادثه شده که یک راهنمای گرجستانی نیز به عنوان گارد با وی همراه بوده است. بنابر گزارشات علت وقوع این حادثه، از دست دادن کنترل پاراگلایدر توسط شخص فیلیپینی می باشد.

گردشگر فیلیپینی

یک گردشگر فیلیپینی در گرجستان جان خود را از دست داد

سرانجام هر دو به رودخانه آراگوی گرجستان که به محل پاراگلایدر سواری نزدیک بوده، سقوط می کنند و شهروند فیلیپینی با نهایت تاسف جان خود را از دست می دهد. در این حادثه شهروند گرجی به طور مشکوکی جان سالم به در برده است که موجب انجام شدن تحقیقات و بازجویی از وی می شود.

وزارت امور داخلی گرجستان همچنین اعلام کرد که تحقیقاتی را در این زمینه آغاز نموده است. این سازمان تاکید کرد که اگر در نتیجه تحقیقات و بازجویی ها مشخص شود که راهنمای پاراگلایدر در مرگ توریست فیلیپینی نقشی داشته، به ۲ تا ۴ سال حبس محکوم می شود.

اگر علاقه مند به مطلع شدن از جدیدترین اخبار گرجستان هستید، می توانید با مراجعه به لینک درج شده در این پاراگراف از آخرین خبرها، رویدادها و حوادث این کشور آگاهی پیدا کنید. کوجورجیا به عنوان یک رسانه بی طرف در حال فعالیت است. ما همواره تمامی جوانب مثبت و منفی کشور گرجستان را پوشش می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *