اخبار جدید گرجستان

درآمد شرکت های بیمه گرجستانی در ابتدای ۲۰۱۹

به گزارش کوجورجیا، هر کدام از شرکت های بیمه گرجستانی در ۳ ماه اول سال ۲۰۱۹ حدود ۸٫۳ میلیون GEL درآمد داشته اند. در همین بازه زمانی حجم حق بیمه این شرکت ها به ۱۷۹٫۹ میلیون GEL افزایش یافته است، این مبلغ نسبت به سه ماه ابتدای سال ۲۰۱۹ حدود ۱۵٫۶ میلیون GEL بیشتر است.

سود شرکت های بیمه در این کشور نیز در حال رشد است و در ۳ ماه ابتدایی سال ۲۰۱۹ برابر با ۸٫۳ میلیون GEL بوده است. سود این شرکت ها نسبت به همین بازه زمانی در سال ۲۰۱۸، حدود ۸۰۰٫۰۰۰ GEL افزایش یافته است.

شرکت های بیمه گرجستانی

درآمد شرکت های بیمه گرجستانی در ابتدای ۲۰۱۹

دارایی های صنعت بیمه در گرجستان به ۷۶۶ میلیون افزایش یافته است و به ۲۳۰٫۱ میلیون GEL می رسد. سه مورد از کمپانی های بیمه نقش اساسی در افزایش دارایی این صنعت داشته اند که در ادامه به نام و نقش آن ها اشاره شده است.

با توجه به حجم حق بیمه ای که مطرح شده است، کمپانی بیمه Imedi با ۴۶ میلیون GEL نخستین جایگاه را به خود اختصاص داده است. در جایگاه دوم نیز شرکت بیمه GPI Holding با ۲۱٫۸ میلیون GEL درآمد ایستاده است. سومین شرکت بیمه تاثیرگذار در صنعت بیمه گرجستان، Aldagi می باشد که در سه ماه ابتدای ۲۰۱۹ مبلغ ۱۹٫۱ میلیون GEL را به دست آورده است.

در دوره گزارش شده، شرکت سرمایه گذاری GPI بیشترین جبران خسارت را با مبلغ ۱۸٫۹ میلیون GEL پرداخت کرد. رده دوم بیشترین جبران خسارت به شرکت Imedi با ۱۲٫۳ میلیون ژل و رده سوم به شرکت Aldagi با ۴٫۶ میلیون ژل تعلق دارد.

اطلاعات این متن و آمار درج شده توسط اداره ملی آمار گرجستان به ثبت رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *