شرکت های بیمه گرجستانی
درآمد شرکت های بیمه گرجستانی در ابتدای ۲۰۱۹Reviewed by Shahin Qv on Jun 18Rating: 5.0درآمد شرکت های بیمه گرجستانی در ابتدای 2019به گزارش کوجورجیا، هر کدام از شرکت های بیمه گرجستانی در 3 ماه اول سال 2019 حدود 8.3 میلیون GEL درآمد داشته اند. در همین بازه زمانی حجم حق بیمه این شرکت ها به 179.9 میلیون GEL افزایش یافته است، این مبلغ نسبت به سه ماه ابتدای سال 2019 حدود 15.6 میلیون GEL بیشتر است. سود شرکت های بیمه در این کشور نیز در حال رشد است و در 3 ماه ابتدایی سال 2019 برابر با 8.3 میلیون GEL بوده است. سود این شرکت ها نسبت به همین بازه زمانی در سال 2018، حدود 800.000 GEL افزایش یافته است.

به گزارش کوجورجیا، هر کدام از شرکت های بیمه گرجستانی در ۳ ماه اول سال ۲۰۱۹ حدود ۸٫۳ میلیون GEL درآمد داشته اند. در همین بازه زمانی حجم حق بیمه این شرکت ها به ۱۷۹٫۹ میلیون GEL افزایش یافته است، این مبلغ نسبت به سه ماه ابتدای سال ۲۰۱۹ حدود ۱۵٫۶ میلیون GEL بیشتر است.

سود شرکت های بیمه در این کشور نیز در حال رشد است و در ۳ ماه ابتدایی سال ۲۰۱۹ برابر با ۸٫۳ میلیون GEL بوده است. سود این شرکت ها نسبت به همین بازه زمانی در سال ۲۰۱۸، حدود ۸۰۰٫۰۰۰ GEL افزایش یافته است.

شرکت های بیمه گرجستانی

درآمد شرکت های بیمه گرجستانی در ابتدای ۲۰۱۹

دارایی های صنعت بیمه در گرجستان به ۷۶۶ میلیون افزایش یافته است و به ۲۳۰٫۱ میلیون GEL می رسد. سه مورد از کمپانی های بیمه نقش اساسی در افزایش دارایی این صنعت داشته اند که در ادامه به نام و نقش آن ها اشاره شده است.

با توجه به حجم حق بیمه ای که مطرح شده است، کمپانی بیمه Imedi با ۴۶ میلیون GEL نخستین جایگاه را به خود اختصاص داده است. در جایگاه دوم نیز شرکت بیمه GPI Holding با ۲۱٫۸ میلیون GEL درآمد ایستاده است. سومین شرکت بیمه تاثیرگذار در صنعت بیمه گرجستان، Aldagi می باشد که در سه ماه ابتدای ۲۰۱۹ مبلغ ۱۹٫۱ میلیون GEL را به دست آورده است.

در دوره گزارش شده، شرکت سرمایه گذاری GPI بیشترین جبران خسارت را با مبلغ ۱۸٫۹ میلیون GEL پرداخت کرد. رده دوم بیشترین جبران خسارت به شرکت Imedi با ۱۲٫۳ میلیون ژل و رده سوم به شرکت Aldagi با ۴٫۶ میلیون ژل تعلق دارد.

اطلاعات این متن و آمار درج شده توسط اداره ملی آمار گرجستان به ثبت رسیده است.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .