اخبار جدید گرجستان

نجات جان دو بچه در آتش سوزی توسط سربازان گرجی

نجات جان دو بچه در آتش سوزی

به گزارش کوجورجیا، سربازان گرجی دیروز در حادثه آتش سوزی یک ساختمان مسکونی در شهر روستاوی موجب نجات جان دو بچه شدند. این حادثه در یک ساختمان مسکونی چند طبقه در شهر روستاوی رخ داد، این شهر در قسمت شرقی کشور گرجستان قرار دارد.

سه سرباز گرجستانی با نام های Aleksandre Janiashvili، Davit Kvitsinadze و Giorgi Museliani در هنگام وقوع حادثه در مسیر رفتن به رویدادهای جشن روز استقلال گرجستان بودند که متوجه شدند از یک واحد آپارتمانی دود آتش بلند شده است.

نجات جان دو بچه در آتش سوزی

نجات جان دو بچه در آتش سوزی توسط سربازان گرجی

سه سرباز گرجی پس از مشاهده دود آتش فورا خود را به محل حادثه رساندند. ساکنان ساختمان آتش گرفته شده به سربازان اطلاع دادند که ۲ بچه در داخل آپارتمان آتش گرفته شده، قرار دارند. آن ها همچنین به سه سرباز گرجی اطلاع دادند که با نیروهای آتش نشانی نیز تماس گرفته اند و آن ها در راه هستند.

سه سرباز گرجستانی پس از اطلاع از این قضیه بلافاصله دست به کار شدند. آن ها با وجود دود ضخیم و گسترده، وارد آپارتمان موردنظر شدند و جان ۲ بچه ای که در آنجا گیر کرده بودند را به صورت کاملا شجاعانه ای نجات دادند.

نیروهای نظامی بعدا متوجه مسمومیت آن دو بچه ناشی از دود آتش شدند و فورا آن ها را برای مداوا و کمک های پزشکی به بیمارستان منتقل کردند. در بیمارستان هر ۲ بچه را بستری نمودند و بنابر گفته پزشک معالج، وضعیت سلامتی آن ها بهتر است و در حال بهبود هستند.

این حادثه گرچه ناگوار بوده و آرزومندیم که کمتر شاهد اینگونه حوادث باشیم، اما در نوع خود یک فرصت را در اختیار آن سه سرباز گرجستانی قرار داد تا شجاعت خود را به تمام جهان نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *