استعفای رییس اداره رئیس جمهور گرجستان
استعفای رییس اداره رئیس جمهور گرجستان در می ۲۰۱۹Reviewed by Shahin Qv on Apr 21Rating: 5.0استعفای رییس اداره رئیس جمهور گرجستان در می 2019به گزارش کوجورجیا، رسانه های معتبر گرجستان از استعفای رییس اداره رئیس جمهور گرجستان در ابتدای ماه می 2019 خبر دادند. لاشا ژوانیا که سال گذشته پس از انتخابات ریاست جمهوری به عنوان رییس اداره رئیس جمهور گرجستان، سالومه زورابیشویلی انتخاب شد.

به گزارش کوجورجیا، رسانه های معتبر گرجستان از استعفای رییس اداره رئیس جمهور گرجستان در ابتدای ماه می ۲۰۱۹ خبر دادند. لاشا ژوانیا که سال گذشته پس از انتخابات ریاست جمهوری به عنوان رییس اداره رئیس جمهور گرجستان، سالومه زورابیشویلی انتخاب شد.

استعفای رییس اداره رئیس جمهور گرجستان

استعفای رییس اداره رئیس جمهور گرجستان در ماه می ۲۰۱۹

لاشا ژوانیا رییس اداره رئیس جمهور گرجستان به طور رسمی اعلام کرد که از اول ماه می ۲۰۱۹ از سمت خود استعفا می دهد. وی سال گذشته پس از این که سالومه زورابیشویلی در انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی رسید، به عنوان رییس اداره ریاست جمهوری کشور منصوب شد.

وی طی چند روز گذشته در صفحه فیسبوک خود متن زیر را منتشر کرد؛

این برای من از جایی که به کشورم خدمت می کنم، متفاوت نیست. اما بهتر است که آن را از جایی که من خودم را به طور کل نادیده نگیرم، ادامه دهم.

لاشا ژوانیا همچنین گفت که با رئیس جمهور سالومه زورابیشویلی نیز هماهنگ کرده است که او را در تاریخی مشخص از سمت خود برکنار کند. وی ریاست اداره رئیس جمهور را در ابتدای ماه می ترک خواهد کرد. او همچنین اعلام کرد که با وجود اینکه استعفا می دهد، اما وطن پرست شیرین و عاقل خواهد ماند.

وی همچنین افزود؛

من از رئیس حمهور گرجستان واقعا سپاسگذارم که چنین مسئولیت بزرگی را بر عهده من گذاشته بود.

لاشا ژوانیا با تاکید بر اینکه یک فرد وطن پرست است، گفت که به رئیس جمهور وفادار خواهد ماند. وی پس از استعفا همچنان مدیریت بنیاد خیریه بین المللی Catholicos-Patriarch را در تمام استان های گرجستان ادامه خواهد داد. وی برای این بنیاد خیریه از سال ۲۰۱۱ تاکنون خدمت می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .