اخبار جدید گرجستان

علاقه بانک گرجستان و TBC به خرید شرکت پست گرجستان

خرید شرکت پست گرجستان

به گزارش کوجورجیا، بانک مرکزی گرجستان و بانک TBC علاقه خود را به خرید شرکت پست گرجستان نشان داده اند. مدیرعامل پست گرجستان (Levan Chikvaidze)، پس از اینکه این ۲ بانک به خرید این شرکت علاقه نشان دادند، به مسائل خصوصی سازی شرکت پست اشاره کرد. وی گفت که شرکت های خارجی نیز به در اختیار گرفتن شرکت ما علاقه مند شده اند. مدیرعامل این شرکت همچنین افزود که ما در حال توسعه مشارکت استراتژیک با بانک TBC هستیم.

خرید شرکت پست گرجستان

علاقه بانک گرجستان و TBC به خرید شرکت پست گرجستان

پس از اینکه بانک مرکزی گرجستان و بانک TBC به خریداری شرکت پست این کشور علاقه نشان دادند، مدیرعامل این شرکت در یک نشست خبری درباره شرکت پست و استراتژی این شرکت توضیح داد. صحبت های Levan Chikvaidze به شرح زیر است؛

پروسه واگذاری شرکت پست در حال انجام است. ما همچنین در تلاش هستیم که در اسرع وقت پورت موردنیاز برای گرجستان را بسازیم. ما در سال ۲۰۱۳ یک شرکت تجاری را برای خصوصی سازی بیشتر مسائل مربوط به شرکت پست راه اندازی کرده ایم. بانک مرکزی گرجستان، بانک TBC و چندین شرکت تجارت الکترونیک دیگر به خریداری کردن شرکت پست کشور گرجستان علاقه مند هستند.

مدیرعامل شرکت پست یک زمان خاص و دقیق را برای خصوصی سازی این شرکت تعیین نکرد. وی خاطر نشان کرد که روند حسابرسی باید ابتدا تمام شود تا سپس ارزش شرکت تعیین شود.

جهت مشاهده دیگر اخبار گرجستان از قبیل اخبار سیاسی، اخبار اجتماعی، اخبار فرهنگی، اخبار اقتصادی و … به لینک درج شده در این پاراگراف مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *