قرارداد میان راه آهن گرجستان و مرکز ۱۱۲
امضا قرارداد میان راه آهن گرجستان و مرکز ۱۱۲Reviewed by Shahin Qv on May 13Rating: 5.0امضا قرارداد میان راه آهن گرجستان و مرکز ۱۱۲به گزارش کوجورجیا، راه آهن گرجستان و مرکز عملیات امداد رسانی ۱۱۲ یک قرارداد مبنی بر همکاری را امضا نمودند. این قرارداد در هفته دوم ماه می ۲۰۱۹ امضا شد که بندهای مربوط به نحوه همکاری این دو سازمان را شامل می شود. براساس این قراردادی که میان شرکت راه آهن گرجستان و مرکز عملیات امداد رسانی ۱۱۲ امضا شده است؛ طرفین باید تجربیات و تاکتیک های عملی خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. از میان مواردی که در این قرارداد برای به اشتراک گذاشتن قید شده است می توان به قوانین کلی ارتباط با مشتریان، ارتباطات، استانداردهای مدیریت شرایط دشوار و بحرانی، قوانین پاسخ به نظرات اجتماع، قوانین نظارت بر ادعاهای دریافتی و ... اشاره کرد.

به گزارش کوجورجیا، راه آهن گرجستان و مرکز عملیات امداد رسانی ۱۱۲ یک قرارداد مبنی بر همکاری را امضا نمودند. این قرارداد در هفته دوم ماه می ۲۰۱۹ امضا شد که بندهای مربوط به نحوه همکاری این دو سازمان را شامل می شود.

براساس این قراردادی که میان شرکت راه آهن گرجستان و مرکز عملیات امداد رسانی ۱۱۲ امضا شده است؛ طرفین باید تجربیات و تاکتیک های عملی خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. از میان مواردی که در این قرارداد برای به اشتراک گذاشتن قید شده است می توان به قوانین کلی ارتباط با مشتریان، ارتباطات، استانداردهای مدیریت شرایط دشوار و بحرانی، قوانین پاسخ به نظرات اجتماع، قوانین نظارت بر ادعاهای دریافتی و … اشاره کرد.

قرارداد میان راه آهن گرجستان و مرکز 112

امضا قرارداد میان راه آهن گرجستان و مرکز عملیات امدادرسانی ۱۱۲

علاوه بر مواردی که در بالا شرح داده شده است، موارد الزامی دیگری در جهت همکاری در سند امضا شده میان این دو سازمان وجود دارد. در این قرارداد قید شده است که این دو شرکت باید دوره های آموزشی حرفه ای و مشترکی را برای بازآموزی برگزار کنند و همچنین فعالیت های مشترک نیز داشته باشند.

خدمات اطلاعاتی و پاسخگویی به مسافران در راه آهن گرجستان، از طریق مرکز تماس ۱۳۳۱ ارائه می شود. آن دسته از کارمندان شرکت راه آهن گرجستان که قرار است به پاسخگویی و راهنمایی مسافران مشغول شوند، طبق قرارداد امضا شده توسط کارمندان مرکز امدادرسانی ۱۱۲ آموزش خواهند دید. لازم به ذکر است که به این کارمندان پس از اینکه آموزش خود را به پایان رساندند، گواهینامه های مربوطه اهدا خواهد شد.

از سوی دیگر، شرکت راه آهن گرجستان کمک خواهد کرد تا میزان آگاهی از شماره های اضطراری مرکز ۱۱۲ افزایش پیدا کند. این شرکت از طریق راه های مختلف ارتباطی به تسهیل این امر خواهد پرداخت.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .