اخبار جدید گرجستان, رویدادهای گرجستان

برنامه برگزاری جشنواره های جوانان در سراسر گرجستان

برگزاری جشنواره های جوانان

به گزارش کوجورجیا، نخست وزیر گرجستان(ماموکا بختادزه)، در سخنرانی خود در جشنواره دانش آموزی از ایجاد یک پلتفرم و برنامه جدید برای برگزاری جشنواره های جوانان در سراسر کشور گرجستان خبر داد. رییس دولت گرجستان نیز تاکید کرد که آموزش و جوانان به عنوان یک ایده و اهمیت ملی برای کشور محسوب می شوند. رییس دولت همچنین افزود که جوانان و دانش آموزان همیشه نقش مهمی را به عنوان یک نیروی محرکه در گرجستان ایفا کرده اند.

برگزاری جشنواره های جوانان

برنامه جدید برگزاری جشنواره های جوانان در سراسر گرجستان

در ادامه قسمت کوتاهی از سخنان نخست وزیر گرجستان را در طی جشنواره دانشجویی سال ۲۰۱۹ را مشاهده خواهید کرد؛

آنچه به نظر من به عنوان یک شهروند عادی دارای ارزش خاصی می باشد، این است که هر دولت باید منابع موجود را به جای انتخابات آینده، بر روی جوانان سرمایه گذاری کند چرا که آنها آینده کشور می باشند. در نهایت باید گفت که تنها تضمین این هدف، اهمیت ملی کشور ما می باشد. این خیلی حائز اهمیت است که سهم بودجه به سمت آموزش و پرورش، رشد جوانان و آینده کشور هدایت شود.

همه ما باید از ایده برنامه برگزاری جشنواره های جوانان در سراسر کشور حمایت کنیم. من شخصا به ویژه به صورت روزانه خواهان شنیدن اخبار در مورد موفقیت جوانان کشور هستم.

موموکا بختادزه خطاب به دانشجویان حاضر در این جشنواره اشاره کرد که شما و دیگر جوانان، وعده و آینده کشور ما هستید. وی همچنین از سازماندهندگان جشنواره دانشجویی در تالار شهر تفلیس قدردانی کرد. نخست وزیر گرجستان از مردم پر جنب و جوش، فعال، خلاق و انعطاف پذیر به عنوان یک سرمایه ارزشمند یاد کرد و آنها را وسیله ای برای حفاظت از منافع ملی کشور گرجستان خواند.

جزئیات پلتفرم برگزاری جشنواره های جوانان در گرجستان

برای این جشنواره، یک قلمروی دانشگاه و کالجی در مجاورت پارک المپیک تفلیس تاسیس شده است. در مکان برگزاری این جشنواره انواع فعالیت های ورزشی، فرهنگی و خلاقانه در طی ده روز متوالی برگزار می شود. این جشنواره با همکاری ۳۶ مدرسه بی نظیر با آموزش عالی در شهرهای تفلیس و کالج انجام می شود. مراسم افتتاحیه جشنواره با حضور حدود ۱۰،۰۰۰ دانش آموز از مدارس مختلف آموزش عالی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *