نمایشگاه گردشگری قزاقستان
حضور گرجستان در نمایشگاه گردشگری قزاقستانReviewed by Shahin Qv on May 14Rating: 5.0حضور گرجستان در نمایشگاه گردشگری قزاقستانبه گزارش کوجورجیا، کشور گرجستان حضور بی سابقه ای در نمایشگاه توریست و گردشگر قزاقستان به ثبت رساند. یک هیئت بزرگ متشکل از اداره ملی گردشگری گرجستان و وزارت اقتصاد و توسعه پایدار این کشور در نمایشگاه بین المللی گردشگری قزاقستان (KITF) شرکت کردند. علاوه بر اداره ملی گردشگری گرجستان، ارگان هایی از قیبل اداره گردشگری آدجارا، چندین شهرداری و همچنین 11 شرکت گرجی در این رویداد بین المللی که در کشور قزاقستان برگزار شد، حضور یافتند.

به گزارش کوجورجیا، کشور گرجستان حضور بی سابقه ای در نمایشگاه توریست و گردشگر قزاقستان به ثبت رساند. یک هیئت بزرگ متشکل از اداره ملی گردشگری گرجستان و وزارت اقتصاد و توسعه پایدار این کشور در نمایشگاه بین المللی گردشگری قزاقستان (KITF) شرکت کردند.

علاوه بر اداره ملی گردشگری گرجستان، ارگان هایی از قیبل اداره گردشگری آدجارا، چندین شهرداری و همچنین ۱۱ شرکت گرجی در این رویداد بین المللی که در کشور قزاقستان برگزار شد، حضور یافتند.

نمایشگاه گردشگری قزاقستان

حضور گرجستان در نمایشگاه بین المللی گردشگری قزاقستان

در طی این نمایشگاه یک سخنرانی کامل و جذاب نیز درباره کشور گرجستان انجام شد. این سخنرانی در مکانی به نام نهال سلطان در کشور قزاقستان توسط مسئولین سفارت گرجستان صورت گرفت. حدود ۴۰ اپراتور گردشگری، رونامه نگاران و همچنین وبلاگ نویسان فعال در زمینه توریست و گردشگر در این نمایشگاه شرکت کردند.

در خود کشور گرجستان نیز نمایشگاه های متنوعی از جمله نمایشگاه گردشگری و توریست برگزار می گردد. در صورتی که می خواهید از زمان برگزاری نمایشگاه ها و رویدادهای گرجستان مطلع شوید، به لینک درج شده در این پاراگراف مراجعه کنید. در این بخش از وبلاگ کوجورجیا علاوه بر نمایشگاه ها و رویدادها می توانید با مناسبت ها، فستیوال ها و جشنواره های این کشور آشنا شوید.

همچنین می توانید در خبرنامه سایت کوجورجیا عضو شوید و از جدیدترین اخبار این کشور به صورت روزانه بهره مند شوید. با عضویت در این خبرنامه هر هفته  بهترین مطالب و مقاله ها در رابطه با کشور گرجستان برای شما ارسال خواهد شد. برای عضویت در این خبرنامه در پایین سایت، ایمیل خود را وارد نموده و عضویت خود را نهایی کنید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .