اخبار جدید گرجستان, رویدادهای گرجستان

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی شراب گرجستان ۲۰۱۹

به گزارش کوجورجیا، دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی شراب و مشروبات الکلی گرجستان در ماه ژوئن ۲۰۱۹ برگزار می شود. این رویداد که با نام WinExpo نیز شناخته می شود، تنها نمایشگاه تجاری در گرجستان می باشد که بر روی صنعت شراب، مشروبات الکلی و خدمات مرتبط با آن تمرکز کامل دارد. این رویداد به طرز بی نظیری نمایشگاه تجاری و سنتی را به وسیله یک برنامه جامع در طی روزهای برگزاری این نمایشگاه هماهنگ می کند.

این نمایشگاه به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای تجاری در نوع خود در کل منطقه شناخته می شود. نمایشگاه شراب شامل مجموعه ای کامل و بسیار وسیع از انواع شراب های ملی و بین المللی، مشروبات الکلی مختلف و سایر محصولات مرتبط می باشد.

نمایشگاه بین المللی شراب

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی شراب گرجستان در سال ۲۰۱۹

دوازدهمین دوره نمایشگاه WinExpo گرجستان در ماه ژوئن ۲۰۱۹ برگزار می شود. این نمایشگاه برای تمامی افرادی که می خواهند درباره هنر شراب سازی و نحوه ساخت شراب یاد بگیرند، یک تجربه متفاوت را رقم خواهد زد. حضور در این نمایشگاه به افرادی که می خواهند نمونه هایی از بهترین شراب ها و مشروبات الکلی گرجستان و دیگر کشورهای جهان را جمع آوری کنند، پیشنهاد می شود.

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد، امکانات و سرگرمی های متنوعی برای شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی شراب در نظر گرفته شده است. کسانی که در این نمایشگاه حضور می یابند می توانند با شراب سازان مطرح و سرشناس آشنا شوند، تامین کنندگان بالقوه شراب و سایر نوشیدنی های الکلی را بشناسند و همچنین با نوآوری های و روند پیشرفت این صنعت آشنایی پیدا کنند.

محصولات نمایشگاه بین المللی شراب گرجستان

 1. انواع شراب و نوشیدنی دست ساز
 2. شراب و مشروبات گازدار
 3. نوشیدنی های الکلی
 4. تجهیزات تولید شراب
 5. عناصر و مواد افزودنی
 6. مواد موردنیاز برای ساخت نوشیدنی
 7. تجهیزات بسته بندی انواع نوشیدنی ها
 8. تجهیزات برچسب گذاری بر روی محصولات
 9. کود و مواد سِرّی
 10. ماشین آلات نوشیدنی سازی
 11. ماشین سازی تولید شراب
 12. تجهیزات پرورش شراب و نوشیدنی
 13. شیشه و ظروف برای نگه داری
 14. تجهیزات جانبی این صنعت
 15. خدمات مرتبط با این صنعت
 16. و …

نمایشگاه WinExpo گرجستان به معنای واقعی کلمه یک پروژه ترکیبی بین یک نمایشگاه، مسابقه و یک انجمن تجاری است. این نمایشگاه بر روی افزایش سود از طریق فروش شراب در یک محیط گرم و سالم تمرکز دارد. نمایشگاه بین المللی شراب در واقع با هدف ایجاد یک پلتفرم کسب و کار جذاب برای تولیدکنندگان تجهیزات شراب سازی، خطوط تکنولوژیکی و ماشینی سازی، ماشین آلات کشت انگور، شیشه و ظروف، بسته بندی و … برگزار می شود.

این رویداد به صورت موازی در تاریخ ۱۱ الی ۱۲ ژوئن ۲۰۱۹ برگزار می شود و در آن جایزه یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی شراب گرجستان اهدا می شود. ساعت فعالیت این نمایشگاه از ۱۱ صبح تا ۶ عصر می باشد و بهای بلیط آن ۱۰ GEL می باشد.

اطلاعات تماس و برقراری ارتباط با این نمایشگاه را در پایین مشاهده خواهید کرد؛

[email protected]
www.expogeorgia.ge
۰۰۹۹۵۳۲۲۳۴۱۱۰۰
۰۰۹۹۵۳۲۲۳۵۱۱۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *