اخبار جدید گرجستان

جورجی آرولادزه مدیرعامل جدید بانک TBC شد

جورجی آرولادزه

به گزارش کوجورجیا، جورجی آرولادزه (Giorgi Arveladze) به عنوان مدیرعامل جدید بانک TBC منصوب شد. این اتفاق بدنبال ماجرای جریمه یک میلیون GEL بانک TBC توسط بانک ملی گرجستان رخ داد. البته بانک تی.بی.سی در ماه مارس ۲۰۱۹ جریمه نقدی خود را پرداخت کرده است. اما در تاریخ ۲ آوریل ۲۰۱۹ دو تن از موسسان این بانک، ماموکا خزرادزه و بادی جباریدزه از هیات نظارتی این بانک خارج شدند.

منصوبیت این شخص به عنوان مدیرعامل جدید بانک تی.بی.سی درست ۲ روز بعد از خروج موسسان این بانک از هیات نظارتی رخ داده است. وی رسما به عنوان مدیرعامل توسعه کسب و کار شرکت در بانک TBC منصوب شده است. آرولادزه  همچنین نظارت بر تحقیقات و کارگزاری TBC Capital را نیز بر عهده دارد.

جورجی آرولادزه

جورجی آرولادزه مدیرعامل جدید بانک TBC

آرولادزه قبل از پیوستن به تیم بانک تی.بی.سی، رهبری تجارت بانکی و بازارهای مالی بانک را در شرکت مشاوره Reformatics در سال ۲۰۱۸-۲۰۱۹ بر عهده داشته است. وی سیستم بانکی ازبکستان را پوشش می داد و آن را رهبری می کرد.

آرولادزه همچنین به صورت همزمان در سال های ۲۰۱۷-۲۰۱۹ عضو مستقل هیات نظارت بر آژانس بیمه سپرده بود. در سال ۲۰۱۶ جورجی آرولادزه عنوان معاون مدیر گروه بداشتی گرجستان را در اختیار داشت و یک تیم بزرگ را در بخش داروسازی گرجستان رهبری می کرد. مدت ها پیش وی مدیرکل Liberty Bank بوده است.

شخص (Giorgi Arveladze) در طول زندگی و فعالیت کاری خود موفقیت های گوناگونی را کسب کرده است و به جایگاه های بالایی دست یافته است. در ادامه به تعدادی از عناوین شغلی این شخص اشاره خواهیم داشت.

  • کار در شرکت BNP Paribas در لندن
  • فروشندگی در بانک ملی گرجستان

آرولادزه دارای مدرک لیسانس دانشگاه ایالتی آمریکا و کارشناسی ارشد کسب و کار از مدرسه کسب و کار لندن است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *