کوه های سوانتی
کوه های سوانتی در گرجستانReviewed by مهشید اعتماد on Aug 7Rating: 5.0

روزنامه بریتانیایی The Guardian مقاله ای در مورد منطقه ی کوهستانی سوانتی (Svaneti) تحت عنوان” راه رفتن در کوه های سوانتی ” منتشر کرده است.

در این مقاله منطقه ی کوتائیسی (Kutaisi) ،دروازه ای برای کشف منطقه ی سوانتی و همچنین خانه ای برای کوه های سر به فلک کشیده ی قفقاز توصیف شده است.

کوتائیسی مرکز ایالت ایمرتی است و در قسمت شرقی جلگه ی کولخیس واقع شده است .

شهر کوتائیسی دروازه ای برای کشف  کوه های سوانتی

شهر  کوتائیسی از نظر موقعیت  اقتصادی و جمعیتش دومین شهر بزرگ گرجستان است و جمعیت آن  در سال ۲۰۰۲  حدود ۲۱۵۷۰۰ نفر برآورد شده است .

یکی از بزرگ ترین کارخانه های صنعتی شهر کوتائیسی ، کارخانه ی تولید تراکتور های کوچک است که برای شخم زدن باغ ها و تاکستان ها به کار برده می شود و توانایی کار در دامنه های شیبدار را داراست .

همچنین این مقاله به توصیف روستای Becho پرداخته است که این روستای زیبا در شمال Mestia واقع شده است و  شهر Mestia  بزرگترین شهر در منطقه ی کوه های سوانتی می باشد.

نویسنده ی این مقاله به طور مفصل زندگی مردم محلی منطقه سوانتی را توصیف کرده است.

همچنین لازم ذکر می باشد این مقاله بر اساس یک تور پیاده روی در منطقه است و مسیر رفت و آمد از روستای مولاکی را به Mestia توصیف می کند:” سخت ترین تصمیم انتخاب دیدگاه عالی برای ناهار بود. ما در نور آفتابی محصور شده با یک فرش گل سرخ رنگ نشسته بودیم. سمت راست ، توده سفید خاکستری یخچال های Ushba، در پایین دست دره ای سبز و درخشان با برجهای باستانی و دیدنی شهر Mestia قرار داشت.این سفر طولانی می باشد و سختی های خاص خود را دارا می باشد اما کاملا ارزش تحمل مشکلات را دارد و از رفتن به این منطقه هرگز پشیمان نخواهید شد و لذت خواهید برد.”

موفق باشید.

تماس با ما برای گرفتن اقامت در گرجستان

????????
? @cogeorgia
? Https://CoGeorgia.com

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .