اخبار جدید گرجستان, دانستنی های گرجستان

سواحل گرجستان و زیبایی های آن

سواحل گرجستان

در این مقاله قرار است به سواحل گرجستان و ریبایی های موجود در طبیعت آن بپردازیم.

سواحل گرجستان دارای یک ترکیب باور نکردنی ازمناظرزیبا،جزیره های شگفت انگیز، بیابان بی نظیر و ماجراجویی های  بی پایان است و از امکانات خوبی برای تفریح و گردشگری برخوردار است.

از امکانات  دلپذیر سواحل زیبای گرجستان  می توان به چادر زدن در کنار دریا و دوچرخه سواری در دل طبیعت اشاره کرد.

 

چادر زدن در سواحل گرجستان

سواحل گرجستان

برای داشتن یک تجربه ی هیجان انگیز در طبیعت می توان چادر زدن در کنار دریا را با رفتن  به اردوگاه ها ی سواحل گرجستان تجربه کرد،که یکی از این اردوگاه های معروف و مجلل اردوگاه ساحلی Little Raccoon Key میباشد. همچنین علاقه مندان به حیاط وحش میتوانند به ادوگاه جزیره ای Jekyll Island  که داری حیاط وحش کاملا بکر و دست نخورده می باشد مراجعه کنند.

 

دوچرخه سواری در سواحل گرجستان

سواحل گرجستان

در سواحل کشور گرجستان مسیر هایی برای عبور دوچرخه ها وجود دارد.که میتوان با اجاره کردن دوچرخه  و عبور از مسیر جزایر سنت سیمون و Jekyll Islands از طبیعت شگفت انگیر و بی بدیل آن لذت وصف نشدنی برد.

مسیر های دوچرخه سواری در سواحل گرجستان  شامل مسیر های جزیره ای ،صخره ای،جنگلی ، ساحلی و تاریخی با طول بیش از ۵۰ مایل می باشد که دارای چشم انداز های بی نظیر و  ارامش بخش است.

سواحل گرجستان

سواحل گرجستان

سواحل گشور گرجستان بسیار بزرگ و زیبا هستند.به جرات می توان گفت به دلیل گستردگی و زیبایی بی حد و حصر سواحل گرجستان هیچ گاه  نمی توان با یک روز در ساحل ماندن از تمام لذت آن بهره برد.

از جمله سواحل زیبای گرجستان که می توان به گردشگران پیشنهاد کرد سواحل سنت سیمون آیلند کوچک  ، سواحل Glory و Driftwood می باشد.

غواصی در گرجستان

سواحل گرجستان

یکی از جاذبه های پر طرفدار سواحل  گرجستان غواصی در دریا می باشد.

برای غواصی، صخره های مرجانی و صخره های دریای موجود در سواحل را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

اگر علاقه مند به غواصی هستید اما شنا بلد نیستید یا لوازم غواصی ندارید هرگز نگران نباشید چون در مرکزساحلی سنت سیمون با قیمت های بسیار مناسب هم اموزش های مربوط به غواصی وهم لوازم مربوط به غواصی اجاره داده می شود.

موفق باشید.

تماس با ما برای گرفتن اقامت در گرجستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *