اخبار جدید گرجستان

فرودگاه بین المللی تفلیس در میان ۱۰ فرودگاه برتر اروپای شرقی

فرودگاه بین المللی تفلیس

به گزارش کوجورجیا، بنابر نتایج اخیر بررسی فرودگاه های جهان از دیدگاه مسافران هوایی در سال ۲۰۱۹، فرودگاه بین المللی تفلیس در میان ۱۰ فرودگاه برتر اروپای شرقی قرار گرفت. این فرودگاه برای ششمین بار متوالی به عنوان یکی از بهترین فرودگاه های اروپای شرقی، جوایز جهانی فرودگاه ها را برنده می شود.

فرودگاه بین المللی تفلیس

فرودگاه تفلیس برنده جوایز جهانی فرودگاه ها

جوایز جهانی فرودگاه ها – World Airport Awards که توسط Skytrax ارائه و اعطا می شود، یکی از معتبرترین جوایز صنعت فرودگاهی در جهان محسوب می شود. فرودگاه بین المللی تفلیس در سال ۲۰۱۹ برنده این جایزه شده است. براساس این جایزه، فرودگاه تفلیس در میان ۱۰ فرودگاه برتر اروپای شرقی قرار دارد. بر اساس جوایز جهانی فرودگاه ها، لیست ۱۰ فرودگاه برتر اروپای شرقی، از فرودگاه بین المللی بوداپست، تالین، بروسپیل، کیف، بلگراد، تفلیس، ریگا، براتیسلاوا، زاگرب و صوفیه تشکیل می شود.

جوایز جهانی فرودگاه ها بر اساس بیش از ۱۳ میلیون دیدگاه مسافران هوایی اعطا می گردد. رتبه بندی انجام شده برای مشخص نمودن برنده جایزه های جهانی فرودگاه ها، در نتیجه بررسی بیش از ۵۵۰ فرودگاه از ۱۰۶ کشور جهان صورت می گیرد.

 

بلیط هواپیما فرودگاه بین المللی تفلیس

فرودگاه تفلیس به عنوان یکی از بهترین فرودگاه های جهان شناخته می شود. این فرودگاه از امکانات فوق العاده ای برخوردار است و بسیار مدرن می باشد. پرواز از این فرودگاه تقریبا به تمامی کشورهای جهان امکان پذیر است. در صورت نیاز به رزرو بلیط هواپیما از فرودگاه تفلیس، می توانید از خدمات کوجورجیا استفاده نمایید. بدین منظور از طریق راه های تماس با کوجورجیا، با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید. کارشناسان کوجورجیا آماده ارائه اطلاعات بیشتری درباره فرودگاه تفلیس به شما می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *