هتل های گرجستان

هتل ۷ میلیون دلاری در مرکز خرید گالریای تفلیس

هتل 7 میلیون دلاری

به گزارش کوجورجیا، یک هتل ۷ میلیون دلاری در ماه می ۲۰۱۹ در شهر تفلیس افتتاح خواهد شد. این هتل در طبقات ۶ و ۷ مرکز خرید گالریای تفلیس واقع خواهد بود. این هتل دارای ارزشی بیش از ۷ میلیون دلار است و از بهترین امکانات رفاهی، امکانات تفریخی جذاب و  اتاق های مدرن و لوکس برخوردار می باشد.

هتل 7 میلیون دلاری

هتل ۷ میلیون دلاری در مرکز خرید گالریای تفلیس

 

این هتل دارای ۸۰ اتاق در طبقه ۶ و ۷ مرکز خرید می باشد و ارزش سرمایه گذاری کل پروژه ۷ میلیون دلار است. یک هاستل نیز به ظرفیت ۲۰۰ نفر، در این مرکز خرید افتتاح خواهد شد. این هاستل در پایان سال ۲۰۱۹ آماده پذیرایی از مهمانان خود خواهد بود. لازم به ذکر است که صندوق سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلار در ساخت گالریا تفلیس سرمایه گذاری کرده است.

این مرکز تجاری چند منظوره در فضای ۶۵،۰۰۰ متر مربع بهره برداری شده است. این مرکز تجاری شامل ۱۰۰ فروشگاه، مرکز بولینگ، مراکز تفریحی برای کودکان، فروشگاه های مواد غذایی و … می شود. مرکز تئاتر درامدولتی Griboedov، سوپر مارکت و همچنین ورودی ایستگاه متروی آزادی در آن ساخته و یا به آن ملحق شده اند.

در آینده اطلاعات بیشتری از این هتل ۷ میلیون دلاری و مرکز خرید گالریای تفلیس در اختیار شما قرار داده می شود. هم اکنون می توانید با مراجعه به بخش هتل های گرجستان، با دیگر هتل ها و اقامتگاه های این کشور آشنا شوید.

1 دیدگاه در “هتل ۷ میلیون دلاری در مرکز خرید گالریای تفلیس

  1. ناشناس گفت:

    امتیاز بینندگان:4 ستاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *