اخبار جدید گرجستان

رتبه پاسپورت گرجستان در رتبه بندی جهانی ۲۰۱۹

رتبه پاسپورت گرجستان

به گزارش کوجورجیا نقل از رسانه های معتبر کشور گرجستان، پاسپورت کشور گرجستان در رده بندی جهانی سال ۲۰۱۹ با یک پله صعود همراه بوده است. پاسپورت شهروندی گرجستان در رده بندی اخیر، موقعیت خود با یک پله صعود به بالا، بهبود بخشیده است. پاسپورت این کشور هم اکنون از اعتبار بیشتری برخوردار است و ارزش خود را چند برابر کرده است. پاسپورت شهروندی این کشور در رده بندی پاسپورت های جهان در سال ۲۰۱۹، رتبه ۴۹ را به خود اختصاص داده است.

رتبه پاسپورت گرجستان

رتبه پاسپورت شهروندی گرجستان در رده بندی سال ۲۰۱۹

لازم است بدانید که این رتبه بندی توسط Henley & Partners انجام شده است. بنابراین قرارگیری پاسپورت گرجستان در رتبه ۴۹ توسط معیارهای رتبه بندی این شرکت صورت گرفته است. بر اساس این رتبه بندی، افرادی که دارای پاسپورت کشور گرجستان هستند؛ می توانند به راحتی و بدون ویزا به ۱۱۴ کشور جهان مسافرت کنند.

در رده بندی پاسپورت های جهان سال ۲۰۱۹، ژاپن در جایگاه اول قرار گرفته است. بدین ترتیب با در اختیار داشتن پاسپورت کشور ژاپن می توان به تمامی کشورهای جهان، بدون ویزا مسافرت کرد. کره جنوبی، سنگاپور و آلمان نیز به ترتیب در جایگاه دوم تا چهارم قرار دارند.

جهت اخذ اقامت گرجستان و دریافت پاسپورت این کشور، می توانید از خدمات کوجورجیا استفاده نمایید. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره در خصوص اقامت گرجستان و پاسپورت گرجستان، می توانید از طریق راه های ارتباطی کوجورجیا، اقدام نمایید. مشاورین ما آماده ارائه راهنمایی های لازم و مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *