اخبار جدید گرجستان

جشنواره توریست ۳۱ مارچ در باتومی برگزار می گردد

جشنواره توریست

به گزارش کوجورجیا، در ۳۱ مارچ ۲۰۱۹ شهر باتومی میزبان گردشگرانی از سراسر جهان در جشنواره توریست خواهد بود. این جشنواره یک روزه می باشد و در ۳۱ مارچ آغاز و به پایان می رسد. جشنواره توریست یک پروژه مشترک بین موسسه گردشگری و شرکت بازاریابی شیندی است که سالانه به عنوان یک رویداد سنتی برگزار می شود. هدف از برگزاری این جشنواره این است که از طریق مطالعه و تجزیه و تحلیل عملکرد کسب و کار، علم، فن آوری، هنر، حفاظت از محیط زیست، بازاریابی و موادغذایی چالش ها و فرصت های موجود در بخش گردشگری گرجستان مشخص گردد.

این جشنواره در قلمرو ورودی باشگاه گیاه شناسی برگزار خواهد شد. رویدادهای متنوعی نظیر انجمن گردشگری، گفتگوهای مربوط به گردشگری، غذاهای سنتی منطقه و نمایش استارت آپ ها در این جشنواره برپا خواهد شد.

 

جشنواره توریست

جشنواره توریست باتومی در ۳۱ مارچ

 

اطلاعات تکمیلی جشنواره گردشگری باتومی

ماموکا برزنیشوویلی، موسس مؤسسه گردشگری درباره این جشنواره چنین گفت؛

ما باید درباره چالش های موجود در بخش گردشگری صحبت کنیم. بدون تحلیل مشکلات و چالش های موجود در حوزه، دستیابی به توسعه پایدار دشوار است. موسسه گردشگری به خوبی این خلا را احساس می کند و قصد دارد تا از طریق رویدادهایی از این قبیل این شکاف را بازسازی کند.

جشنواره توریست چالش های موجود در این بخش را به وضوح روشن می کند. این انجمن شامل بحث های آزاد(داوطلبانه) می باشد. کارشناسان در مورد چالش های خاص در بخش های مختلف صحبت خواهند کرد.

ماموکا برزنیشوویلی، در ادامه گفت؛

این انجمن با گفتگو درباره گردشگری ادامه خواهد یافت تا جایی که متخصصان در مورد موضوعات مختلف مانند بازاریابی، فرهنگ و کارآفرینی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم با گردشگری در ارتباط است به بحث خواهند پرداخت.

در جشنواره توریست در کنار انجمن گردشگری، استارت آپ های راه اندازی شده نیز در باشگاه Botanico در معرض نمایش قرار می گیرند.

شرکت کنندگان در نمایشگاه استارت آپ ها قادر به پیدا کردن شرکا و برقراری ارتباط با شرکت های تجاری جدید می باشند. بازدیدکنندگان قادر خواهند بود اطلاعات مربوط به شرکت های مختلف را از جمله راه حل های پیشرفته و محصولات گردشگری جایگزین دریافت نمایند. بهترین ایده ها در آینده توسط مبتکران موسسه گردشگری و با حمایت از جشنواره توریستی تامین مالی خواهند شد.

ما قبلا برای حمایت از بهترین ایده ها با حمایت کنندگان موافقت کرده ایم. همچنین از طریق وب سایت رقابت برای جمع آوری ایده ها را اعلام کرده بودیم. یک بانک خاص از ایده های ساماندهی شده به نمایندگان در بخش های کسب و کار معرفی خواهیم کرد. در صورت نیاز، ارتباط آنها را نیز هماهنگ خواهیم کرد.

 

دیگر اجزای جشنواره توریست

ارتقاء غذاهای Adjara یکی دیگر از اجزای از جشنواره های توریستی خواهد بود. نمایندگان موسسه گردشگری بر این باورند که غذاهای Adjara دارای پتانسیل زیادی است و این پتانسیل باید بیشتر درک شود و از آن استفاده بهینه تری صورت گیرد. محصولات آشپزی مردم لاز و منطقه آدجارا در این جشنواره معرفی خواهند شد.

این جشنواره همانطور که از نامش پیداست یک رویداد کاملا گردشگری و توریستی است. پیشنهاد می کنیم که اگر در ۳۱ مارچ در شهر باتومی حضور دارید، حتما از این رویداد بازدید نمایید. همچنین می توانید با دنبال کردن اخبار گرجستان از طریق وبلاگ کوجورجیا، از دیگر رویدادها و جشنواره های گرجستان آگاه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *