اخبار جدید گرجستان

جذب سرمایه ۳٫۲ میلیون دلاری آژانس Red Berry از گرجستان

جذب سرمایه 3.2 میلیون دلاری از گرجستان

به گزارش کوجورجیا، آژانس دیجیتال رِد بِری (Red Berry) مبلغ ۳٫۲ میلیون دلار آمریکا را از پایتخت گرجستان جذب نموده است. سرپرست بازاریابی و مارکتینگ این آژانس دیجیتال از جذب سرمایه ۳٫۲ میلیون دلاری از جانب گرجستان خبر داد. آژانس Red Berry از این سرمایه بدست آمده برای افزایش مشتریان خود و تحول در آژانس استفاده خواهد کرد.

جذب سرمایه 3.2 میلیون دلاری

جذب سرمایه ۳٫۲ میلیون دلاری توسط آژانس دیجیتال Red Berry از گرجستان

منابع جذاب در دسترس، این آژانس را قادر می سازد تا خدمات جدیدی را به خدمات موجود اضافه کند. سرمایه جذب شده از جانب پایتخت گرجستان این امکان را نیز برای آژانس دیجیتال Red Berry فراهم می سازد تا با یکپارچگی موثر خود، به عنوان یک سرویس نوآوری های جدیدی را به ارمغان بیاورند.

آژانس رِد بِری یک اکوسیستم داخلی نوآوری های دیجیتالی را به وجود می آورد. نوآوری ها و خدمات این آژانس دیجیتال شامل خدمات ارتباطی خلاقانه، طراحی و توسعه محصولات دیجیتال، مدیریت محتوا دیجیتال، فروش محصولات دیجیتال، برنامه ریزی رسانه ها و خدمات مشاوره ای در زمینه تکنولوژی و دیجیتال می باشد.

اکوسیستم ایجاد شده برای مشتریان این آژانس دیجیتال که ناشی از جذب سرمایه ۳٫۲ میلیون دلاری از پایتخت گرجستان می باشد، هم اکنون در دسترس است. این اکوسیستم آژانس Red Berry را قادر می سازد تا رابطه ای عمیق تر با مشتریان داشته باشد. این آژانس همچنین فروش کانال های دیجیتال را گسترش خواهد داد و پروژه های دیجیتال را راه اندازی می کند و سپس آنها را توسعه می بخشد.

اگر به کشور گرجستان علاقه مند هستید و خواهان مطلع شدن از رویدادها و اخبار جدید این کشور هستید، با وبلاگ کوجورجیا همراه باشید. اخبار جدید گرجستان در تمامی زمینه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و … را می توانید در لینک درج شده در این پاراگراف مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *