اخبار جدید گرجستان

کاهش ۲۷% تعداد پناهندگان گرجستانی در آلمان

تعداد پناهندگان گرجستانی در آلمان

به گزارش کوجورجیا، تعداد پناهندگان گرجستانی در آلمان و همچنین تعداد درخواست های پناهندگی توسط شهروندان گرجستان در آلمان دچار کاهش ۲۷% شده است. سرویس مهاجرت آلمان در این خصوص گزارش داد که تعداد شهروندان گرجستانی که برای پناهندگی در آلمان از ژانویه تا مارس ۲۰۱۹ درخواست داده اند، برابر با ۱۶۸۲ نفر می باشد.

تعداد درخواست های پناهندگی در آلمان توسط گرجی ها در ۳ ماه ابتدای سال ۲۰۱۸ برابر با ۲۲۱۵ نفر بوده است. این آمار نشان دهنده کاهش ۲۷ درصدی تعداد پناهنده های گرجستانی در آلمان در سال ۲۰۱۹ در مقایسه با سال گذشته می باشد.

تعداد پناهندگان گرجستانی در آلمان

کاهش ۲۷% تعداد پناهندگان گرجستانی در آلمان در ۲۰۱۹

به طور کل تعداد شهروندان گرجستان که برای پناهندگی در کشور آلمان درخواست داده اند، از ماه ژانویه تا مارس ۲۰۱۹ برابر با ۱۶۸۲ نفر، در سال ۲۰۱۸ برابر با ۴۲۶۵ نفر و در سال ۲۰۱۷ برابر با ۳۴۶۲ نفر می باشد.

پارلمان آلمان سال گذشته کشور گرجستان را به عنوان یک کشور کاملا امن معرفی کرد. این بدین معناست که هیچکس در گرجستان تحت پیگرد قانونی قرار نگرفته است. این مسئله همچنین احتمال بسیار پایین درخواست پناهندگی در آلمان را توسط شهروندان گرجستان به وضوح نشان می دهد.

دولت گرجستان سال گذشته برای جلوگیری و مبارزه با مهاجرت غیرقانونی از گرجستان به کشورهای اتحادیه اروپا، توافق نامه میان گرجستان و اتحادیه اروپا سال ۲۰۱۷ را امضا کرد و این توافقنامه را حفظ نمود.

اگر از علاقه مندان به دنبال کردن اخبار جدید گرجستان می باشید به لینک مذکور مراجعه کنید. در این بخش از وبلاگ کوجورجیا جدیدترین اخبار و رویدادهای کشور گرجستان را می توانید به صورت روزانه دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *