تعداد پناهندگان گرجستانی در آلمان
کاهش ۲۷% تعداد پناهندگان گرجستانی در آلمانReviewed by Shahin Qv on May 12Rating: 5.0کاهش 27% تعداد پناهندگان گرجستانی در آلمانبه گزارش کوجورجیا، تعداد پناهندگان گرجستانی در آلمان و همچنین تعداد درخواست های پناهندگی توسط شهروندان گرجستان در آلمان دچار کاهش 27% شده است. سرویس مهاجرت آلمان در این خصوص گزارش داد که تعداد شهروندان گرجستانی که برای پناهندگی در آلمان از ژانویه تا مارس 2019 درخواست داده اند، برابر با 1682 نفر می باشد. تعداد درخواست های پناهندگی در آلمان توسط گرجی ها در 3 ماه ابتدای سال 2018 برابر با 2215 نفر بوده است. این آمار نشان دهنده کاهش 27 درصدی تعداد پناهنده های گرجستانی در آلمان در سال 2019 در مقایسه با سال گذشته می باشد.

به گزارش کوجورجیا، تعداد پناهندگان گرجستانی در آلمان و همچنین تعداد درخواست های پناهندگی توسط شهروندان گرجستان در آلمان دچار کاهش ۲۷% شده است. سرویس مهاجرت آلمان در این خصوص گزارش داد که تعداد شهروندان گرجستانی که برای پناهندگی در آلمان از ژانویه تا مارس ۲۰۱۹ درخواست داده اند، برابر با ۱۶۸۲ نفر می باشد.

تعداد درخواست های پناهندگی در آلمان توسط گرجی ها در ۳ ماه ابتدای سال ۲۰۱۸ برابر با ۲۲۱۵ نفر بوده است. این آمار نشان دهنده کاهش ۲۷ درصدی تعداد پناهنده های گرجستانی در آلمان در سال ۲۰۱۹ در مقایسه با سال گذشته می باشد.

تعداد پناهندگان گرجستانی در آلمان

کاهش ۲۷% تعداد پناهندگان گرجستانی در آلمان در ۲۰۱۹

به طور کل تعداد شهروندان گرجستان که برای پناهندگی در کشور آلمان درخواست داده اند، از ماه ژانویه تا مارس ۲۰۱۹ برابر با ۱۶۸۲ نفر، در سال ۲۰۱۸ برابر با ۴۲۶۵ نفر و در سال ۲۰۱۷ برابر با ۳۴۶۲ نفر می باشد.

پارلمان آلمان سال گذشته کشور گرجستان را به عنوان یک کشور کاملا امن معرفی کرد. این بدین معناست که هیچکس در گرجستان تحت پیگرد قانونی قرار نگرفته است. این مسئله همچنین احتمال بسیار پایین درخواست پناهندگی در آلمان را توسط شهروندان گرجستان به وضوح نشان می دهد.

دولت گرجستان سال گذشته برای جلوگیری و مبارزه با مهاجرت غیرقانونی از گرجستان به کشورهای اتحادیه اروپا، توافق نامه میان گرجستان و اتحادیه اروپا سال ۲۰۱۷ را امضا کرد و این توافقنامه را حفظ نمود.

اگر از علاقه مندان به دنبال کردن اخبار جدید گرجستان می باشید به لینک مذکور مراجعه کنید. در این بخش از وبلاگ کوجورجیا جدیدترین اخبار و رویدادهای کشور گرجستان را می توانید به صورت روزانه دنبال نمایید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .