روز لباس ملی
روز لباس ملی در گرجستانReviewed by Shahin Qv on May 20Rating: 5.0روز لباس ملی در گرجستانبه گزارش کوجورجیا، کشور گرجستان روز لباس ملی را با برگزاری رویدادهای کارناوال جشن خواهد گرفت. این رویدادها در سراسر کشور و در فضاهای باز برگزار می شوند. فعالیت هایی که برای جشن گرفتن این روز در نظر گرفته شده اند، شامل انواع نمایشگاه ها، نمایش ها و کنسرت ها می باشند. این روز یکی دیگر از رویدادهای کشور گرجستان می باشد و نشان دهنده شاد بودن مردم گرجستان است. تاریخ برگزاری این جشن همراه با تعداد رویدادهای آن در بیش از ۳۰ شهر گرجستان تعیین شده است.

به گزارش کوجورجیا، کشور گرجستان روز لباس ملی را با برگزاری رویدادهای کارناوال جشن خواهد گرفت. این رویدادها در سراسر کشور و در فضاهای باز برگزار می شوند. فعالیت هایی که برای جشن گرفتن این روز در نظر گرفته شده اند، شامل انواع نمایشگاه ها، نمایش ها و کنسرت ها می باشند. این روز یکی دیگر از رویدادهای کشور گرجستان می باشد و نشان دهنده شاد بودن مردم گرجستان است.

تاریخ برگزاری این جشن همراه با تعداد رویدادهای آن در بیش از ۳۰ شهر گرجستان تعیین شده است.

روز لباس ملی

روز لباس ملی در گرجستان

شهرهای میلان و پریدان نیز این روز را با برگزاری رویدادهای مختلف، در کنار کشور گرجستان جشن می گیرند. افرادی که در این جشن شرکت می کنند و یا به رویدادهای مرتبط با آن می پیوندند، یک فرصت بی نظیر را کسب خواهند کرد. در واقع چه شرکت کنندگان کشور گرجستان و چه حضار خارجی قادر خواهند بود که با میراث فرهنگی و تاریخی این کشور بیشتر آشنا شوند.

اگر شما نیز علاقه مند به شرکت در این جشن و رویدادهای مشابه هستید، وبلاگ کوجورجیا را دنبال نمایید. در یکی از بخش های این وبلاگ به معرفی رویدادهای گرجستان پرداخته ایم. با مراجعه به لینک درج شده در همین پاراگراف می توانید از رویدادهای جدید کشور گرجستان و تمامی مناسبت ها و تعطیلات این کشور آشنا شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .