28 پروژه توسعه روستایی
۲۸ پروژه توسعه روستایی توسط دولت گرجستان تکمیل شدReviewed by Shahin Qv on May 6Rating: 5.028 پروژه توسعه روستایی توسط دولت گرجستان تکمیل شدبه گزارش کوجورجیا، دولت گرجستان در مجموع 28 پروژه توسعه روستایی را در شش شهر مختلف این کشور تکمیل کرده است. این پروژه ها از طریق یک برنامه دولتی به منظور حمایت از توسعه روستایی در گرجستان به انجام رسیده اند. انجمن روستایی در 3700 روستا از سراسر کشور گرجستان همراه با دولت به تصمیم گیری پرداخته اند. در واقع خود آنها تعیین کرده اند که پروژه های مهم در منطقه خاص خود چه باشد.

به گزارش کوجورجیا، دولت گرجستان در مجموع ۲۸ پروژه توسعه روستایی را در شش شهر مختلف این کشور تکمیل کرده است. این پروژه ها از طریق یک برنامه دولتی به منظور حمایت از توسعه روستایی در گرجستان به انجام رسیده اند.

انجمن روستایی در ۳۷۰۰ روستا از سراسر کشور گرجستان همراه با دولت به تصمیم گیری پرداخته اند. در واقع خود آنها تعیین کرده اند که پروژه های مهم در منطقه خاص خود چه باشد.

پروژه توسعه روستایی

28 پروژه توسعه روستایی توسط دولت گجرستان تکمیل شد

شوراهای شهر در گرجستان حدود ۴,۸۰۱ پروژه را تصویب کرده اند که با اکثریت آراء مردم انتخاب شده اند. برای ۴۳۵ مورد از این پروژه ها قراردادی انجام شده است و ۲۸ مورد از این پروژه ها تکمیل شده اند.

اسامی شهرهایی که این پروژه ها در آنها تکمیل شده است، به شرح زیر است؛

  • دوشتی
  • متسختا
  • کارلی
  • Dedoplistskaro
  • مارنلی

از میان پروژه های تکمیل شده می توان به مواردی که در ادامه ذکر می شود، اشاره کرد. یکی از پروژه های انجام شده بهبود سیستم روشنایی در فضای باز است. همچنین ارتباط زهکشی و آب در شهرداری ها نیز بازسازی شده است. ساخت و ایجاد قبرستان برای برخی از مناطق نیز یکی دیگر از پروژه های به اتمام رسیده است. در چندین ناحیه نیز پروژه شن ریزی در جاده ها انجام شده است.

این برنامه ها که قبلا تصویب شده بودند، پس از یک مکث دو ساله دوباره راه اندازی شدند. از سرگیری این پروژه ها از اول ژانویه ۲۰۱۹ انجام گرفت و تا پایان سال ۲۰۲۰ ادامه خواهد یافت.

بودجه پروژه های توسعه روستایی در تاریخ ۱ فوریه ۲۰۱۹ دو برابر شد و به ۴۰ میلیون GEL گرجستان رسید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .