رانندگان زن
رانندگان زن در ناوگان اتوبوس تفلیسReviewed by Shahin Qv on Apr 11Rating: 5.0رانندگان زد ناوگان اتوبوس تفلیسبه گزارش کوجورجیا، به زودی در اتوبوس های شهری تفلیس رانندگان زن حضور خواهند داشت. کاخا کالادز، شهردار تفلیس امروز در گفت و گویی با روزنامه شهرداری در این باره اطلاع داد. بنابر بیانیه شهردار تفلیس، 21 بانو راننده که همگی آموزش دیده هستند، در ناوگان اتوبوس تفلیس حضور خواهند یافت. این بانوان راننده گواهینامه رانندگی گروه D را دریافت کرده اند که به آنها اجازه می دهد تا وسایل نقلیه عمومی را حمل کنند.

به گزارش کوجورجیا، به زودی در اتوبوس های شهری تفلیس رانندگان زن حضور خواهند داشت. کاخا کالادز، شهردار تفلیس امروز در گفت و گویی با روزنامه شهرداری در این باره اطلاع داد. بنابر بیانیه شهردار تفلیس، ۲۱ بانو راننده که همگی آموزش دیده هستند، در ناوگان اتوبوس تفلیس حضور خواهند یافت. این بانوان راننده گواهینامه رانندگی گروه D را دریافت کرده اند که به آنها اجازه می دهد تا وسایل نقلیه عمومی را حمل کنند.

رانندگان زن

رانندگان زن در ناوگان اتوبوس تفلیس

شهردار تفلیس افزود که ۶ بانو راننده دیگر نیز به بخش حمل و نقل تفلیس اضافه خواهند شد که به رانندگی در دیگر وسایل نقلیه عمومی این شهر مشغول خواهند شد.

وی همچنین اعلام کرد که این برنامه آموزشی با حمایت بانک اروپایی بازسازی و توسعه، انجام شده است.

در این خصوص شهرداد تفلیس افزود که بانوان راننده در اتوبوس های جدید رانندگی خواهند کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .