اخبار جدید گرجستان

جوانان گرجستان در کمپ تابستانی مدارس اروپا ۲۰۱۹

کمپ تابستانی مدارس اروپا

به گزارش کوجورجیا، جوانان کشورهای اتحادیه اروپا و شش کشور دیگر شریک شرقی اعم از ارمنستان، آذربایجان، بلاروس، گرجستان، جمهوری مولداوی و اوکراین به کمپ تابستانی مدارس اروپا در سال ۲۰۱۹ دعوت شده اند. کمپ تابستانی مدارس گرجستان از ۱۶ تا ۳۰ اوت برگزار می شود. شرکت کنندگان این اردو و متقاضیانی که می خواهند در این کمپ حضور یابند، باید بین ۱۴ تا ۱۸ سال سن داشته باشند.

کمپ تابستانی مدارس اروپا

کمپ تابستانی مدارس اروپا در سال ۲۰۱۹

اردوگاه تابستانی  ۱۰۰ جوان را در خود جای می دهد تا در فعالیت های تعاملی و آموزشی مختلف شرکت کنند. این فعالیت ها با هدف برجسته بودن ارزش های مدنی اروپایی و ایجاد همکاری، درک چند فرهنگی و تامل در میان جوانان در منطقه شرق اروپا انجام می شوند.این اردو به عنوان مرحله آماده سازی برای دانش آموزان بالقوه مدرسه اروپایی مشارکت شرقی و دیگر جوانان علاقه مند به کار می رود و میزان مشارکت هدف در میان کشورهای عضو شرکای شرقی و کشورهای عضو اتحادیه اروپا حدود ۸۰:۲۰ می باشد.

مهلت درخواست برای شرکت در کمپ تابستانی تا ۳۰ آوریل ۲۰۱۹ می باشد. اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی این کمپ را می توانید در اینجا مشاهده کنید.
ایجاد مدرسه اروپایی در منطقه مشارکت شرق اروپا بخشی از تلاش های منطقه ای گسترده تر برای پاسخگویی به نیازهای جوانان است و تمرکز بر آموزش متوسطه است. این یک پروژه گل سرسبد کمیسیون اروپا در منطقه همسایگی شرقی و یکی از مشارکت های شرق است که تا سال ۲۰۲۰ انتظار می رود ۲۰ عدد از این مدارس ساخته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *