اخبار جدید گرجستان

داوید زالکانیانی فردا به آمریکا سفر می کند

داوید زالکانیانی

به گزارش کوجورجیا، داوید زالکانیانی وزیر خارجه گرجستان چهارشنبه ۳ آوریل ۲۰۱۹ به آمریکا سفر می کند. حضور در جشن های ناتو و دیدار با رهبران جهان در واشنگتن دی سی از از دلایل حضور یافتن زالکانیانی در ایالت متحده هستند. سفر وزیر خارجه کشور گرجستان به آمریکا در روز چهارشنبه ۳ آوریل آغاز می شود و تا پنجشنبه ۴ آوریل به طول خواهد انجامید.

زالکانیانی به عنوان وزیر امور خارجه یک کشور عضو ناتو در کنار وزیر امور خارجه دیگر کشورهای عضو ناتو به رویدادی در خصوص هفتادمین سالگرد اتحاد در واشنگتن دی سی خواهد پیوست.

داوید زالکانیانی

داوید زالکانیانی ۳ آوریل در آمریکا حضور خواهد یافت

زالکانیانی فردا همچنین در مورد “افزایش امنیت در محله: میراث و آینده همکاری با ناتو” همراه با رهبران کشورهای عضو ناتو به بحث خواهد پرداخت. این اجلاس در رویداد “مشارکت ناتو: اتحاد در ۷۰” انجام خواهد شد که توسظ شورای آتلانتیک، صندوق مارشال آلمان و کنفرانس امنیتی مونیخ با همکاری بخش دیپلماسی عمومی ناتو در واشنگتن میزبانی می شود.

متن مربوط به این رویداد که توسط ناتو منتشر شده است؛

دوازده متحد ناتو را در سال ۱۹۴۹ تاسیس نمودند، امروز ما ۲۹ متحهد هستیم.
به جشن ۷۰ سالگی ناتو بپیوندید.

وزیر امور خارجه، داوید زالکانیانی همچنین با همتایان خود از کشورهای عضو ناتو، نمایندگان دولت و مجلس آمریکا از قبیل جری کانلی که هم عضو کنگره آمریکا و هم رئیس نمایندگی ایالات متحده در مجمع پارلمانی ناتو است، دیدار دو جانبه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *