افتتاح خط پرواز پاریس-تفلیس در فرانسهReviewed by Shahin Qv on Apr 1Rating: 5.0افتتاح خط پرواز پاریس-تفلیسشرکت هواپیمایی فرانسه (Air France) در جهت افتتاح خط پرواز پاریس-تفلیس در تاریخ 31 مارس 2019 اقدام کرد. این شرکت هواپیمایی در طول هفته به صورت منظم دو بار پروازهای بین پاریس و تفلیس را انجام می دهد.

شرکت هواپیمایی فرانسه (Air France) در جهت افتتاح خط پرواز پاریس-تفلیس در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۱۹ اقدام کرد. این شرکت هواپیمایی در طول هفته به صورت منظم دو بار پروازهای بین پاریس و تفلیس را انجام می دهد.

پرواز پاریس-تفلیس

افتتاح خط پرواز پاریس-تفلیس

شرکت ایر فرانس در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۱۹ اولین پرواز رسمی از پایتخت فرانسه به مقصد گرجستان را انجام داد. همراه با اولین هواپیما به پرواز درآمده از پاریس به تفلیس، پرچم فرانسه حمل شد. در این هواپیما همچنین سالومه زورابیشویلی، رئیس جمهور وقت گرجستان نیز حضور داشت و در میان نخستین مسافران پرواز پاریس-تفلیس بود.

شرکت هواپیمایی ایر فرانس از تاریخ مذکور تا ۲۳ اکتبر ۲۰۱۹، در طول هفته دو بار پرواز بین پاریس و تفلیس را انجام خواهد داد. در بازه زمانی ذکر شده کلیه پروازها مستقیم خواهد بود و با هواپیمای ایرباس A 320 انجام خواهد شد.

جدول زمانی خط پرواز پاریس-تفلیس

  • پروازهایی که از پاریس انجام می شوند، روزهای چهارشنبه و یکشنبه در تفلیس به زمین خواهند نشست.
  • پروازهایی که به مقصد پاریس انجام می شود، روزهای دوشنبه و پنجشنبه از تفلیس به آسمان می روند.

 

قابل توجه افرادی که قصد رزرو بلیط هواپیما پاریس-تفلیس یا تفلیس-پاریس را دارند؛

در صورتی که به بلیط هواپیما میان شهرهای پاریس و تفلیس نیاز دارید. اما به نحوی قادر به خرید و رزرو بلیط نیستید، این امر را به تیم کوجورجیا بسپارید. در این خصوص می توانید از طریق راه های تماس با ما، با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .