اتوبوس پیشرفته جدید
۲۲۰ اتوبوس پیشرفته جدید در تفلیسReviewed by Shahin Qv on May 2Rating: 5.0220 اتوبوس پیشرفته جدید در تفلیسبه گزارش کوجورجیا، شهردار تفلیس اعلام کرد که 220 اتوبوس پیشرفته جدید و کاملا مدرن در اختیار سیستم حمل و نقل شهری تفلیس قرار خواهد گرفت. وی همچنین افزود که این اتوبوس ها کاملا پیشرفته می باشند و مطابق استاندارد ساخته شده اند. اتوبوس های جدیدی که قرار است به سیستم حمل و نقل بین شهری تفلیس اضافه شوند، مارک ایسوزو می باشند و 8 متر طول دارند.

به گزارش کوجورجیا، شهردار تفلیس اعلام کرد که ۲۲۰ اتوبوس پیشرفته جدید و کاملا مدرن در اختیار سیستم حمل و نقل شهری تفلیس قرار خواهد گرفت. وی همچنین افزود که این اتوبوس ها کاملا پیشرفته می باشند و مطابق استاندارد ساخته شده اند. اتوبوس های جدیدی که قرار است به سیستم حمل و نقل بین شهری تفلیس اضافه شوند، مارک ایسوزو می باشند و ۸ متر طول دارند.

اتوبوس پیشرفته

220 اتوبوس پیشرفته و جدید در تفلیس

کاخا کالادزه، شهردار تفلیس اعلام کرد که این اتوبوس ها بسیار پیشرفته می باشند. از جمله امکانات جدید این اتوبوس های ۸ متری مارک ایسوزو می توان به کولر، بخاری، سیستم تهیه هوا، پورت های USB و مانیتورهای پیشرفته اشاره کرد.

این ۲۲۰ دستگاه اتوبوس جدید دکه ر اختیار سیستم حمل و نقل شهری تفلیس قرار خواهد گرفت، زرد رنگ هستند. این اتوبوس های زرد رنگ جایگزین اتوبوس های قدیمی و زرد شهر تفلیس خواهند شد. به گفته شهردار تفلیس، مدل های قدیمی اتوبوس این شهر موجب آلوده شدن هوا می شوند. گزارش شده است که برخی از مسافران نیز در اتوبوس های قدیمی دچار مشکل شده باشند.

سوخت این اتوبوس های جدید یورو دیزل۶ می باشد و کاملا مطاب استاندارد شهرهای اروپایی ساخته شده اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .