اخبار جدید گرجستان, هتل های گرجستان

یک هتل کلاس جهانی در تفلیس گرجستان افتتاح شد

هتل کلاس جهانی در تفلیس

به گزارش کوجورجیا، یک هتل کلاس جهانی و کاملا مدرن به نام Wyndham Grand Tbilisi در تفلیس گرجستان افتتاح شد. این هتل دارای یک معماری خارق العاده است که آن را با محله موزه ی تفلیس هماهنگ کرده است. از همه مهم تر این است که این هتل یک فضا را در زیر پروژه به موزه ملی گرجستان اختصاص داده است که این به وضوح نشان می دهد که چگونه کسب و کارهای اجتماعی و فرهنگ باید با هم همکاری کنند.

هتل کلاس جهانی در تفلیس

هتل کلاس جهانی Wyndham Grand Tbilisi

دولت گرجستان همیشه از پروژه های مشابه با این هتل حمایت می کند. استراتژی اقتصادی گرجستان به دنبال تبدیل این کشور به مرکز اقتصادی منطقه است. به نحوی که هر سرمایه گذار به وضوح احساس کند که کشور گرجستان در حال توسعه و رشد سالانه است و سرمایه گذاری در این کشور به طور قطع با درآمد همراه خواهد بود.

هتل Wyndham Grand Tbilisi در محدوده تاریخی پایتخت بنا شده است. این هتل ترکیبی از معماری مدرنیزم و سنت گرائی را دارد و دارای ۱۵۸ اتاق است. در میان اتاق های این هتل، ۱۸ اتاق کلاس برتر ۲ نفره وجود دارد که به مقامات ارشد گرجستان اختصاص دارد. از جمله امکانات دیگر این هتل می توان به اتاق کنفرانس اشاره کرد.

مراسم افتتاحیه این هتل کلاس جهانی(Wyndham Grand Tbilisi) با حضور وزیر اقتصاد و توسعه پایدار(Natia Turnava)، شهر دار تفلیس کاخا کالادزه، نمایندگان دولت و صاحبان کسب و کارها در تفلیس برگزار شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این هتل و دیگر هتل های گرجستان به لینک مذکور مراجعه نمایید. در این بخش از وبلاگ کوجورجیا می توانید با تمامی هتل های گرجستان و خصوصا شهر تفلیس آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *