افتتاح آزمایشگاه چند منظوره
افتتاح آزمایشگاه چند منظوره در گرجستان ۲۰۱۹Reviewed by Shahin Qv on Apr 13Rating: 5.0افتتاح آزمایشگاه چند منظوره در گرجستان 2019به گزارش کوجورجیا، یک آزمایشگاه چند منظوره به نام "Megal Lab" در گرجستان افتتاح شد. ماموکا بختادزه، نخست وزیر گرجستان گفت که گرجی ها دیگر نباید برای معاینات پزشکی به خارج از کشور بروند. افتتاح آزمایشگاه چند نمایشی "Mega Lab" در تاریخ 12 آوریل 2019 توسط نخست وزیر گرجستان انجام شد.

به گزارش کوجورجیا، یک آزمایشگاه چند منظوره به نام “Megal Lab” در گرجستان افتتاح شد. ماموکا بختادزه، نخست وزیر گرجستان گفت که گرجی ها دیگر نباید برای معاینات پزشکی به خارج از کشور بروند. افتتاح آزمایشگاه چند نمایشی “Mega Lab” در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ توسط نخست وزیر گرجستان انجام شد.

افتتاح آزمایشگاه چند منظوره

افتتاح آزمایشگاه چند منظوره در گرجستان ۲۰۱۹

این آزمایشگاه تجزیه و تحلیل آزمایش های پیشرفته را ارائه می دهد. “Mega Lab” بزرگترین آزمایشگاه چندمنظوره در قفقاز جنوبی است که سالیانه حدود شش میلیون آزمایش مختلف را انجام خواهد داد. این آزمایشگاه مجهز به جدیدترین تجهیزات آزمایشی مدرن می باشد.

گروه آزمایشگاهی گرجستان در پروژه ساخت آزمایشگاه مگا لب ۲۰ میلیون GEL را سرمایه گذاری کرده است.

نخست وزیر گرجستان در خصوص راه انداری این آزمایشگاه گفت؛

ساکنان کشور گرجستان دیگر مجبور نخواهند بود برای هرگونه آزمایشات پزشکی به خارج از کشور بروند. این آزمایشگاه همچنین قصد دارد که متخصصان آزمایشگاهی آینده را تمرین و آموزش دهد.

وی هنگام افتتاح آزمایشگاه چند منظوره “Mega Lab” اعلام کرد که زیرساخت های کشور گرجستان به تحقق یافتن هدف این آزمایشگاه کمک خواهند کرد.

آزمایشگاه "Mage Lab"

راه اندازی آزمایشگاه “Mage Lab” در گرجستان ۲۰۱۹

ماموکا بختادزه این آزمایشگاه را به عنوان بااهمیت ترین اقدام برای گرجستان و اقتصاد این کشور خواند.

وی همچنین افزود؛

ده ها میلیون دلار از طرف کشور برای زیرساخت های مناسب ما صادر شده است. این پروژه بخشی از هدف تبدیل کردن گرجستان به مرکز اقتصادی منطقه می باشد.

زیرساخت های کشور گرجستان به صورت قطع به این هدف کمک خواهند کرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .