دانستنی های گرجستان

دعوت نامه های گرجستان کاملا قانونی و معتبر هستند

دعوت نامه های گرجستان

طبق تحقیقات صورت گرفته توسط کارشناسان شرکت حقوقی کوجورجیا، مشاهده شده است که در برخی از کانال ها و وب سایت های خبرگزاری ایرانی به دلیل نداشتن آگاهی کافی، اعلام شده که دعوت نامه های گرجستان غیر قانونی یا نامعتبر می باشند.در همین خصوص شرکت کوجورجیا اقدام به انتشار این مطلب کرده  که اثبات می کند دعوت نامه هایی که برای افراد ارسال می شود، کاملا قانونی و معتبر می باشند.

دعوت نامه های گرجستان

دعوت نامه های گرجستان کاملا قانونی و معتبر هستند

لازم به ذکر است این دعوت نامه ها کاملا قانونی و زیر نظر وزارت امور خارجه گرجستان آماده و تحویل می گردند. افرادی هم که به هر صورت در این رابطه با مشکل مواجه می شوند، می توانند به وزارت امور خارجه گرجستان در روزهای کاری از ساعت ۱۰ صبح تا ۱ بعد از ظهر مراجعه کرده و موضوع را پیگیری نمایند.

اثبات قانونی بودن دعوت نامه های گرجستان

این لینک کاملا اثبات می کند که دعوت نامه های گرجستان کاملا قانونی و معتبر می باشند. لینک ذکر شده مربوط به وبسایت معتبر وزارت امور خارجه گرجستان می باشد. در ادامه ترجمه متن لینک ذکر شده و دستور وزارت امور خارجه گرجستان را درباره دعوت نامه ها مشاهده می کنید.

دعوتنامه یک سند رسمی حاوی درخواست کتبی یک شهروند گرجستان است، که یک فرد دارای اجازه اقامت گرجی، یک شخص حقوقی ثبت شده در گرجستان یا یک وزارت در گرجستان یا دفتر وزیر امور خارجه گرجستان یا یک مأمور دیپلماتیک، یک دفتر کنسولی یا یک سازمان بین المللی معتبر در گرجستان، هدف از ورود فرد خارجی به گرجستان را تایید می کند.
دعوت نامه باید از طرف صادر کننده ویزا (مقام حقوقی مرتبط) به عنوان یک سند رسمی مورد تأیید قرار گیرد، مگر اینکه امکان تأیید آن از طریق صفحه وب LEPL – دفتر اسناد رسمی گرجستان تایید شود. در چنین مواردی، یک کپی از دعوت نامه می تواند به سازمان مربوطه جهت صدور ویزا ارسال شود. فردی که دعوت نامه را ارائه می دهد باید در لحظه اعطای دعوت در گرجستان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *