بازداشت غیرقانونی شهروند گرجستانی در نزدیکی آبخازیاReviewed by Shahin Qv on Apr 7Rating: 5.0بازداشت غیرقانونی شهروند گرجستانی در منطقه آبخازیابه گزارش کوجورجیا، یک شهروند گرجستانی در نزدیکی منطقه آبخازیا به صورت غیرقانونی توسط نیروهای اشغالگر بازداشت شد. دولت گرجستان در این زمینه از بازداشت شدن 327 شهروند گرجستانی دیگر توسط نیروهای اشغالگر بخاطر عبور غیرقانونی از مرز در سال های 2017 تا 2019 خبر داد.

به گزارش کوجورجیا، یک شهروند گرجستانی در نزدیکی منطقه آبخازیا به صورت غیرقانونی توسط نیروهای اشغالگر بازداشت شد. دولت گرجستان در این زمینه از بازداشت شدن ۳۲۷ شهروند گرجستانی دیگر توسط نیروهای اشغالگر بخاطر عبور غیرقانونی از مرز در سال های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ خبر داد.

بازداشت غیرقانونی شهروند گرجستانی

بازداشت غیرقانونی شهروند گرجستانی در نزدیکی آبخازیا

شهروند گرجستانی بازداشت شده، Gela Rostobaia نام دارد. این شخص در روستای شامپونا در نزدیکی منطقه اشغالی آبخازیا توسط نیروهای اشغالگر بازداشت شده است. آنها علت بازداشت شدن این شهروند گرجستانی را عبور غیرمجاز از مرز اعلام کرند.

پدر این شهروند گرجستانی ۳۹ ساله درباره بازداشت شدن فرزندش، این چنین گفت:

آنها دیروز ۶ آوریل وقتی او را بازداشت کردند که در رودخانه Enguri مشغول ماهیگیری بود.

نیروهای اشغالگر در ۲ منطقه آبخازیا و تیشینوالی که تحت کنترل روسیه است، ۳۲۷ نفر را از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ بازداشت کرده اند. علت اصلی بازداشت شدن این ۳۲۷ شهروند گرجستانی، عبور غیرمجاز از مرز می باشد.

یک آژانس گرجستانی در این باره اعلام کرد که ۲۴۲ نفر از این ۳۲۷ شهروند گرجستانی، به علت عبور غیرمجاز از مرز به اصطلاح بین گرجستان و منطقه اشغالی بازداشت شده اند. ۸۵ شهروند دیگر به علت عبور غیرمجاز از مرز به اصطلاح بین آبخازیا و گرجستان بازداشت شده اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .